Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Флейм на любые, темы.
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

-Все кабеля, и цифровые (ЮСБ) и аналоговые и питающие (вплоть до генератора ГЭС :) ) , через землю и паразитные емкости подключаются в паралель или последовательно к питанию УНЧ. Поэтому в большей или меньшей мере ихние физические параметры,такие как емкость,индуктивность и сопротивление будут влиять на прохождение тока по цепи источник-нагрузка.
-Если бы кто то очень ушастый стал менять провода или кабели от трансформатора к розетке, то заметил бы также разницу в звуке. Но этого никто не делает, т.к. повлиять и привести звучание в желаемое состояние можно значительно дешевле, меняя провода, изоляцию, емкости, ОУ и др. детали. Т.е. все что до розетки воспринимается как должное. Как отправная точка. И если хорошо постараться, то вполне возможно обойти и все остальные провода, вплоть до клемм УНЧ, подбирая только емкости, ОУ, резисторы и транзисторы (или лампы, если хотите).
-Это при условии что есть референсный уровень к которому нужно стремиться. Если отбросить мнительную и визуальную часть "прослушки" . Т.е по настоящему вслепую.
- Дорогие усилители по любому остануться, т.к. качественные детали и новые технологии тоже стоют денег. Предполагается, что весь комплект аудио системы соответсвует качеству, на фоне которого будут заметны все манипуляции с проводами.
- Из всего сказанного выше следует, что доказательство этого влияния надо искать на клеммах питания усилителя. Возможно и включать не надо, а подключив приборы напрямую к банкам конденсаторов. При этом логично проверять и емкостное реактивное сопротивление на разных частотах, и возможно индуктивное реактивное сопротивление.
-Нобелевскую премию в студию! :mrgreen:
Последний раз редактировалось m-shara 18 авг 2023, 15:04, всего редактировалось 2 раза.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

"Цеж було вже!"
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Михайле, тримайся...

Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

А я, доречі, відчув різницю між 1-м і 3-ім кабелем, 2-й був якийсь нейтральний, на роботі, на копійчаних компьютерних колоночках. А чую я до 12кГц. При чому проганяв відео декілька раз. А вдома, на більш менш якісній системі - ні. Ось так. Хоча завжди був скептично настроєний до подібних єкспериментів, а може так же реально не відчував різниці.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Якщо різницю в звучанні акустичних чи міжкомпонентних ще якось можна пояснити фізикою (ємність, опір,індуктивність), то кабелі живлення...
Можливо, в тих чорних коробочках ховається якийсь фільтр, що затримує ріного роду перешкоди? Але й без цієї "чарівної" коробочки різниця теж є. Мені, коли я купляв свою Rega 2000, продавець зразу запропонував придбати не звичайний комп'ютерний кабель живлення, а щось спеціалізоване. Я тоді ще досить скептично до цього ставився, а тепер трохи задумався... Можливо, спробувати щось таке самому зібрати ;) .
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

Змонтувати підсилювач прямо на розетці. :)
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Ну добре. З силовими порішали. Залишається з акустичними і міжблоками щось робити...
Або слухати бумбокс на батарейках - там кабелів иайже нема ;) .
crown-vintage-boombox-scaled.jpg
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Adam писал(а): 18 авг 2023, 12:03 Михайле, тримайся...
Ну ви знайшли що викласти...
Він же писав на цьому форумі, але пішов, тому що його "аргументи" про те що він щось чує на своїх "референсних" АС визивали сумніви, якщо м'яко сказати.
А на Ютубі і своєму форумі можна любу ахінею нести і незгодних банити просто.
Короче мракобіс він і апеляція до фоменковщіни(скляровщіни в його випадку) це підтверджує.
Тест такий, якщо правильно робити - хороша штука. Кожен може спробувати. Єдине що файли записів треба порівнювати за допомогою ABX теста. Є плагін для Фубара, дуже просто це зробити. Ну і записи робити максимально прискіпливо, бо якщо поряд з мікрофоном під час запису стояти наприклад, можно на результат вплинути.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Тест можливо зробити технічно досконало. І навіть виявити якісь мікроскопічні відмінності. Тут питання виникне, коли інструментальних відмінностей не буде, а вухо скаже: "Є!". Що тоді будемо робити?
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Adam писал(а): 18 авг 2023, 19:00 Тест можливо зробити технічно досконало. І навіть виявити якісь мікроскопічні відмінності. Тут питання виникне, коли інструментальних відмінностей не буде, а вухо скаже: "Є!". Що тоді будемо робити?
Ви неуважно читаєте. Зробіть технічно досконало записи і зробіть ABX порівняння. Після порівняння викладіть звіт з кількістю спроб і кількістю правильних відповідей.
Почати можете звідси.
Якщо ваше "Вухо скаже - Є" буде підтверджено статистично значущим результатом, то будемо розбиратись чому так вийшло.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

XIAN писал(а): 18 авг 2023, 19:07
Почати можете звідси.
О, так тут точились круті розбірки з цього приводу. Не знав...
А є вже щось готове по дослідженню силових кабелів. Мені було би цікаво, якщо у фіналі було б щось типу "бери ось це, клади сюди - і буде тобі щастя". Бо якось воно хочеться своїми руками...
Відоме прислів'я про рибку прошу не згадувати...
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

Adam писал(а): 18 авг 2023, 18:11 Ну добре. З силовими порішали. Залишається з акустичними і міжблоками щось робити...
Або слухати бумбокс на батарейках - там кабелів иайже нема ;) .
І одні і другі на час порівняння можна вкоротити до мінімуму. А міжблочний можна і розпаяти по мінімуму. І тоді стане ясно що треба робити. Наприклад як компенсувати ємність, або зменшити її конструктивно. Якщо моя теорія вірна, то необовʼязково по міжблочному кабелю подавати сигнал. Він може бути просто підключений або відключений. Так навіть простіше. А сигнал брати з якісного DACа по RCA, або навіть із звукової карти.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Adam писал(а): 18 авг 2023, 19:32 А є вже щось готове по дослідженню силових кабелів.
Та ви на цапах спробуйте, цеж не довго. І різниця між цапами, більше має бути ніж між кабелями?
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

Adam писал(а): 18 авг 2023, 19:00 Тут питання виникне, коли інструментальних відмінностей не буде, а вухо скаже: "Є!". Що тоді будемо робити?
Ось відео в якому на початку людина на власному прикладі вказує на що здатні вуха.
За бажання, людина яка вміє, може вас переконати чути те в звуку, чого там немає. Тому лише подвійне сліпе тестування дозволяє відсіяти уявне від реального.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Звук в автомобілі, еквалайзери... Ну таке собі.
Я знову поверну вас до кабелів живлення, де все більш цікаво. Є і способи вимірювати http://www.shunyata-research.ru/index.php?path=node/176. І кіно про це можна подивитись (не забудьте вмикнути автоматичний переклад):
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Adam писал(а): 19 авг 2023, 10:46 Я знову поверну вас до кабелів живлення, де все більш цікаво.
Ви не здогатуєтесь, чому коментарі під відео вимкнені?
Тест порівняння ЦАПів плануєте пройти?
Аватара пользователя
Justas*
Гуру электроники☆☆☆☆
Сообщения: 1614
Стаж: 2 года 7 месяцев
Репутация: 934
Откуда: Украина
Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Justas* »

Видео, очередной рекламный трюк. Какая вам разница какой ток КЗ у силового кабеля (если это не 3 тонких китайских жилки). 590А у стандартного или 1100А у удифильского? Поставьте провод ПВС 6мм² и ток КЗ будет круче чем у удифильского.
Лучше уж Кг измерять
viewtopic.php?p=27037#p27037
Кстати в видео 0,18% :shock: Это у них сеть такая чистая?
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

XIAN писал(а): 19 авг 2023, 11:17
Тест порівняння ЦАПів плануєте пройти?
А боляче не буде? :)
В мене з чогось подібного на ЦАП, була тільки ЕХОвська карточка AF2, яку я нещодавно відправив на коцерт кобзона, намагаючись щось там удосконалити...
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Adam писал(а): 19 авг 2023, 11:35 А боляче не буде? :)
Не знаю) Але починати з чогось треба) Пройдете цей, пошукаю ще, може із кабелями такі є.
Я маю на увазі той тест, який в пості, на який давав посилання.
Ось сюди треба зайти і поклацати кнопки.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Спробував щось відчути з динаміків ноута. Оце я екстремал! 8-)
Різниця дуже незначна. Але ж і трек вони вибрали для тестування...
Та суть не в цьому. По перше - у мене низька гіпнабельність і самонавіювання. Перевіряв лікар, що володіє гіпнозом. По друге - в мене є якийсь рівень музичного слуху (свого часу навчався у муз.школі). Я неодноразово проводив порівняльні тести різних радіокомпонентів і різницю чітко відчуваю. Для перевірки результатів (в сліпих тестах) запрошував свого знайомого скрипаля з абсолютним слухом. Майже все підтверджувалось. Ось до кабелів ще руки не дійшли.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

Adam писал(а): 19 авг 2023, 10:46 Я знову поверну вас до кабелів живлення, де все більш цікаво. Є і способи вимірювати.
Цирк. Вони вимірюють втрати енергії в лінії живлення, порівнюють її з втратами в мережевих шнурках, і на підставі різниці втрат енергії в мережевих шнурках роблять заяву, що це впливає на якість звуку.
Нехай заміряють піковий струм на живильній трансформаторній підстанції і зрівняють його зі струмом, який вони можуть отримати у своїй розетці. :-) Нехай зроблять висновки, що різниця в струмі в 40000% взагалі не залишає жодного шансу отримати якісний звук навіть з їх шнурками. :lol: :lol: :lol:
Та й це, зазвичай, у підсилювачі застосовують зниження напруги, тобто ставлять трансформатор, а сам підсилювач стоїть вже після трансформатора, нехай заміряють піковий струм який може пропустити їх трансформатор і тоді різниця в 400% між їхнім шнурком і трансформатором покаже їм, що такий підхід це лише розвод наївних і неокрепших умів.

P.S.
Помічу, що я не стверджую що не можна отримати різний звук у різних живлячих провідниках, але причина різниці у звуку буде закладена не в піковому струмі, який може пропустити шнурок. Причину буде закладено у некоректному проектуванні підсилювача, тобто можна зробити підсилювач який буде сприйнятливим до мережевих шнурків, але як правило від цього намагаються позбутися в грамотних конторах, хоча для різноманітності в цьому житті, навіть серйозні контори можуть навмисно випускати чутливі підсилювачі до шнурків. Загалом, якщо підсилювач спроектований за розумом, то він не проявлятиме чутливість до різних шнурків у межах розумного.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

А шо? Товар продавати ж якось потрібно. А бос кричить, що всіх звільнить... Якби я працював у цій конторі, то ще б додав вимірювання швидкості електронів у кабелі. Але "це вже було", здається НордОст таке робив. Ну тоді надрукували б в "What Hi-Fi?" інтерв'ю з Ніхерасю Кондо (триюрідним братом тітки того самого..), де він би розказував, що кабелі нашої контори очищують струм до недосяжної чистоти, і він навіть вилікував нашими кабелями простатит. Ось! А ви все хі-хі, да ха-ха... ;)
Аватара пользователя
Justas*
Гуру электроники☆☆☆☆
Сообщения: 1614
Стаж: 2 года 7 месяцев
Репутация: 934
Откуда: Украина
Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Justas* »

:lol:
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Adam писал(а): 19 авг 2023, 12:07 Спробував щось відчути з динаміків ноута. Оце я екстремал! 8-)
Різниця дуже незначна. Але ж і трек вони вибрали для тестування...
Так спробуйте на нормальному сетапі. І скріншот з результатом прикладіть.
Трек дійсно не дуже цікавий, але там між ЦАПами дуже значна різниця, має бути дуже відчутно.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Я вас розумію. Це щось на кшталт- чувак, якщо ти не пройдеш цей тест, то нема чого переживати за кабелі живлення. Купи собі китайський нонейм і не вийожуйся - все одно різницю не відчуєш, а так хоч купу грошей зекономиш. Я теж так думаю..., ну майже. Самий простий варіант - це придбати добротні роз'єми, кабель достатнього перерізу (можливо акустичний), зібрати та й забути про всю цю шнурківщину, як страшний сон. Так?
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Adam писал(а): 19 авг 2023, 17:50 Я вас розумію. Це щось на кшталт- чувак, якщо ти не пройдеш цей тест, то нема чого переживати за кабелі живлення.
Майже. На слово люди вірять лише у всякий брєд типу відео Цертія, бо жити не цікаво без того. Якщо я вам прямо скажу що різниці немає, то ви скажите що я глухий.
Але якщо спробуєте всліпу щось почути кілька разів, то у вас можливо закрадуться сумніви.
Uriy вище викладав відео, там все правильно сказано, додумати собі можна будь що, тому без сліпого порівняння заяви про різницю в звуці кабелів не цікаві.
Ось я за запрошенням MAXER'a їздив на порівняння підсилювачів. На тій акустиці що включали, обидва чудово працювали, перейматись різницеє сенсу не побачів. А тут тема про шнурки... Поставте просто той що вам візуально подобається і слухайте музику.
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

XIAN писал(а): 19 авг 2023, 20:09 А тут тема про шнурки...
Це не тема а ТЕОРІЯ, правда ще не доказана...
Аватара пользователя
Justas*
Гуру электроники☆☆☆☆
Сообщения: 1614
Стаж: 2 года 7 месяцев
Репутация: 934
Откуда: Украина
Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Justas* »

Я прочитал первый пост, и честно говоря, нифига не понял. Можно как то поподробнее, с рисунками, пояснениями.
Кстати, это какая теория, «общая» или «специальная»?
PS
О нобелевке. Эйнштейн её не за теорию относительности получил. Может и у Вас найдётся теория подтверждённая экспериментом.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

m-shara писал(а): 23 авг 2023, 23:06 Це не тема а ТЕОРІЯ, правда ще не доказана...
Так доказуйте, експерименти проводьте) Яж допомогаю, пропоную із простого почати. Спробуйте хоч між ЦАПами різницю почути.
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

Justas* писал(а): 24 авг 2023, 10:24 Я прочитал первый пост, и честно говоря, нифига не понял. Можно как то поподробнее, с рисунками, пояснениями.
Кстати, это какая теория, «общая» или «специальная»?
PS
О нобелевке. Эйнштейн её не за теорию относительности получил. Может и у Вас найдётся теория подтверждённая экспериментом.
Эту "теорию" я не зря поместил в раздел "Флейм", что бы каждый желающий мог почесать языком здесь, а не в усилителях :mrgreen:
XIAN писал(а): 24 авг 2023, 11:37
m-shara писал(а): 23 авг 2023, 23:06 Це не тема а ТЕОРІЯ, правда ще не доказана...
Так доказуйте, експерименти проводьте) Яж допомогаю, пропоную із простого почати. Спробуйте хоч між ЦАПами різницю почути.
Якщо я не чую то і не збираюсь щось робити. Читайте зразу вище. :)
Ответить

Вернуться в «Флейм»