Темы в форуме
Новые сообщения
-
22-июн тема решения которой нет
-
08-июн Света ушла, но обещала вернуться. Блэкаут!
-
29-май Мифы аудиофилии, от которых пора избавиться навсегда
-
23-май Самое главное в аудиоаппаратуре — это предохранитель!
-
18-май Странности с ASIO в Windows 11 25H2
-
13-май Фейк или не фейк? Вот в чем вопрос!
-
09-май Комментарий дня!
-
05-май Магнитное поле планеты изменилось
-
26-апр Звук: красивый или правильный (честный)?
-
18-апр Измерения ЦАП против субъективных сомнений
Новые темы
-
19-июн тема решения которой нет
-
16-май Странности с ASIO в Windows 11 25H2
-
11-май Фейк или не фейк? Вот в чем вопрос!
-
18-апр Измерения ЦАП против субъективных сомнений
-
01-апр Компьютер для сигнала по USB за 1000+ USD
-
31-мар Псевдо аудиофилы
-
17-фев Свист дросселей? USB?
-
26-дек ИИ зараза....
-
20-дек Автономное FM-радио на подарок.
-
06-дек Мифы аудиофилии, от которых пора избавиться навсегда
Аудиофильская изолента наше всё!
-
compsmaster
- Новичок
- Сообщения: 9
- Стаж: 1 год 1 месяц
- Репутация: 0
- Откуда: Россия
- Аудио система: Усилитель O-NOORUS D4 Акустика Microlab Pro 2 M
Усилитель Sunbuck AV-608BT Акустика Radiotehnika Hi-Fi S30B
Аудиофильская изолента наше всё!
Я думал изолента не влияет на звук, но посмотрев это видео: https://www.youtube.com/watch?v=Ft_6oDhtksM Я понял что нифига в этом не понимал!!! Тайм код 6:09 Изолента на стримере не аудиофильская... Играть не будет!
6:58
-
compsmaster
- Новичок
- Сообщения: 9
- Стаж: 1 год 1 месяц
- Репутация: 0
- Откуда: Россия
- Аудио система: Усилитель O-NOORUS D4 Акустика Microlab Pro 2 M
Усилитель Sunbuck AV-608BT Акустика Radiotehnika Hi-Fi S30B
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
8:30 надо эту штуку на мои s30b поставить!!! Они заиграют наверно шо писец!!!
-
compsmaster
- Новичок
- Сообщения: 9
- Стаж: 1 год 1 месяц
- Репутация: 0
- Откуда: Россия
- Аудио система: Усилитель O-NOORUS D4 Акустика Microlab Pro 2 M
Усилитель Sunbuck AV-608BT Акустика Radiotehnika Hi-Fi S30B
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Блин только сейчас заметил адаптер с аудиофильского на обычный кабель 6:36 просто божественно!!!
(Левый нижний угол)
-
compsmaster
- Новичок
- Сообщения: 9
- Стаж: 1 год 1 месяц
- Репутация: 0
- Откуда: Россия
- Аудио система: Усилитель O-NOORUS D4 Акустика Microlab Pro 2 M
Усилитель Sunbuck AV-608BT Акустика Radiotehnika Hi-Fi S30B
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Блин видео просто шедевр!!! Alex заклинаю!!! Сделай на него обзор или я не удержусь и сам сделаю! Но лучше от вас!!
))
- Alex
- Site Admin
- Сообщения: 4320
- Стаж: 14 лет 7 месяцев
- Репутация: 2878
- Откуда: Kiev
- Аудио система: https://youtu.be/uD3SWNxBpGw?si=-ZlqW511gx7tMNB9
- Контактная информация:
-
CooCooJumbo
- Почетный пользователь
- Сообщения: 111
- Стаж: 1 год 2 месяца
- Репутация: 4
- Откуда: Київ
- Аудио система: Audigy RX
Kenwood KA 1080
Canton Select S120
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Цікаве відео. Але якесь воно не скрепне.
Рєклама двигатель прогрєса. Скількі бере оглядач за такі відосіки, як ви вважаєте?
Мені особливо сподобалось про сцену на початку. На моїй неандертальський акустиці сцена є завжди не дивлячись на те що колонки стоять як попало, на різній висоті, повернуто під різними кутами. Але сцена є завжди. Ближче, трохи далі, не має значення. А тут чувак вбив чиюсь мегаакустику за 1 сек)))
А з приводу демпфера ідея не погана. Мені актуально, но купляти не буду))) Старий войлок наше все.
Рєклама двигатель прогрєса. Скількі бере оглядач за такі відосіки, як ви вважаєте?
Мені особливо сподобалось про сцену на початку. На моїй неандертальський акустиці сцена є завжди не дивлячись на те що колонки стоять як попало, на різній висоті, повернуто під різними кутами. Але сцена є завжди. Ближче, трохи далі, не має значення. А тут чувак вбив чиюсь мегаакустику за 1 сек)))
А з приводу демпфера ідея не погана. Мені актуально, но купляти не буду))) Старий войлок наше все.
-
compsmaster
- Новичок
- Сообщения: 9
- Стаж: 1 год 1 месяц
- Репутация: 0
- Откуда: Россия
- Аудио система: Усилитель O-NOORUS D4 Акустика Microlab Pro 2 M
Усилитель Sunbuck AV-608BT Акустика Radiotehnika Hi-Fi S30B
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Да не то слово!!! А вы видели, что они свои волшебные цилиндры виброгасители, за килотонны рублей, даже на стример и свич поставили! Но то фигня!!! Даже на фильтр сетевой!!! Вдруг вибрации через него просочатся!!!! Это видео сделало мой день!!! 
-
compsmaster
- Новичок
- Сообщения: 9
- Стаж: 1 год 1 месяц
- Репутация: 0
- Откуда: Россия
- Аудио система: Усилитель O-NOORUS D4 Акустика Microlab Pro 2 M
Усилитель Sunbuck AV-608BT Акустика Radiotehnika Hi-Fi S30B
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Ні, я згоден що демпфер, це непогана ідея, але для акустики, ніяк не для мережевого фільтра та іншого цифрового обладнання!!!
Ціна зовсім за межею адекватності! Баксів $ 100, я б ще зрозумів, але тут...
-
gelert
- Гуру электроники☆☆☆☆
- Сообщения: 341
- Стаж: 3 года 9 месяцев
- Репутация: 110
- Откуда: Горлівка Донецької обл
- Аудио система: homemade
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Цікаво, що можна патентувати в такому демпфері? За таким принципом влаштовані демпфери всіх хмарочосів. Наприклад, на дахах влаштовують водяні басейни саме для гасіння коливань конструкції. Або використання ствольно-підвісної конструкції, що за принципом майже теж саме. І цьому вже незчисленно років.
-
CooCooJumbo
- Почетный пользователь
- Сообщения: 111
- Стаж: 1 год 2 месяца
- Репутация: 4
- Откуда: Київ
- Аудио система: Audigy RX
Kenwood KA 1080
Canton Select S120
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Щось подобне можна зробити самому на основі рідини, наприклад гліцерину. Він важкий і досить густий. А чи вистачить такої однієї шапочки із фольги? Тут треба всю колонку ізолювати бо вона випромінює цілком весь спектр низьких частот.gelert писал(а): 05 май 2025, 23:15 Цікаво, що можна патентувати в такому демпфері? За таким принципом влаштовані демпфери всіх хмарочосів. Наприклад, на дахах влаштовують водяні басейни саме для гасіння коливань конструкції. Або використання ствольно-підвісної конструкції, що за принципом майже теж саме. І цьому вже незчисленно років.
-
gelert
- Гуру электроники☆☆☆☆
- Сообщения: 341
- Стаж: 3 года 9 месяцев
- Репутация: 110
- Откуда: Горлівка Донецької обл
- Аудио система: homemade
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
І це вже пройдешнє. Згадаймо Арктур Ліхницького з його тонармом з в’язким демпфуванням. Якихось видатних параметрів досягнути не вдалось, не зайшло, як то мовиться. Складно і дорого коштує у виробництві. Зупинились на звичайній вібраційній вставці, як в переважній більшості закордонних фірм.CooCooJumbo писал(а): 06 май 2025, 06:52 Щось подобне можна зробити самому на основі рідини, наприклад гліцерину. Він важкий і досить густий.
Я б сказав - знаходиться під впливом. Все ж такі не все випромінюється, щось та й згасне. На згадку спадає «режим тиші» в підводному човні. Не дивлячись на надсерйозні міри по поглинанню/запобіганню вібрацій вимикається максимально все і навіть розмовляти не можна. В цьому сенсі гідроакустика - міць! Там завжди робили і не базікали. І фізикою ніхто не нехтував.А чи вистачить такої однієї шапочки із фольги? Тут треба всю колонку ізолювати бо вона випромінює цілком весь спектр низьких частот.
ЗІ Хоча певний час (і це довго) слухали виключно вухами
-
gelert
- Гуру электроники☆☆☆☆
- Сообщения: 341
- Стаж: 3 года 9 месяцев
- Репутация: 110
- Откуда: Горлівка Донецької обл
- Аудио система: homemade
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
От і доречі. Робота гідроакустика - суто «тест наосліп». І вони могли достеменно ідентифікувати ціль впритул до назви її. Це вже навіть не стенвей від ямахи відрізнити.
-
CooCooJumbo
- Почетный пользователь
- Сообщения: 111
- Стаж: 1 год 2 месяца
- Репутация: 4
- Откуда: Київ
- Аудио система: Audigy RX
Kenwood KA 1080
Canton Select S120
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
У нас задача дещо навпаки. Треба отримати звук з найменшими спотвореннями. І тут (фанфари) приходять надопомогу подібні відео.gelert писал(а): 06 май 2025, 07:41 В цьому сенсі гідроакустика - міць! Там завжди робили і не базікали. І фізикою ніхто не нехтував.
ЗІ Хоча певний час (і це довго) слухали виключно вухами![]()
Я досить багато дивився цього оглядача з суто спортивного інтересу, як він через ютубчик показував звучання Акустики за надцять кілобаксів.
І ще мені не зрозуміло, чому той дядько з таким розумним виглядом казав що серебро як матеріал дротів нєнєнє, тількі мідь. Коли вже будуть бездротові колонки? Тобто передача сигналу без дротів на акустику.
- Justas*
- Гуру электроники☆☆☆☆
- Сообщения: 2583
- Стаж: 4 года 9 месяцев
- Репутация: 1416
- Откуда: Украина
- Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Полно такой акустики. Но...CooCooJumbo писал(а): 06 май 2025, 08:34 І ще мені не зрозуміло, чому той дядько з таким розумним виглядом казав що серебро як матеріал дротів нєнєнє, тількі мідь. Коли вже будуть бездротові колонки? Тобто передача сигналу без дротів на акустику.
Внутри её динамик соединяется с усилителем хоть и коротким, но проводом. В самом динамике подводящие канатики и звуковая катушка. Чует моё сердце, что всё это не из кристаллической меди высокой очистки
-
CooCooJumbo
- Почетный пользователь
- Сообщения: 111
- Стаж: 1 год 2 месяца
- Репутация: 4
- Откуда: Київ
- Аудио система: Audigy RX
Kenwood KA 1080
Canton Select S120
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Тобто наступними будуть магніти зі змінною полярністю, рідкий азот, вакуум камери, плазмотрони токамаки і ядерні випромінювачи.Justas* писал(а): 06 май 2025, 11:05Полно такой акустики. Но...CooCooJumbo писал(а): 06 май 2025, 08:34 І ще мені не зрозуміло, чому той дядько з таким розумним виглядом казав що серебро як матеріал дротів нєнєнє, тількі мідь. Коли вже будуть бездротові колонки? Тобто передача сигналу без дротів на акустику.
Внутри её динамик соединяется с усилителем хоть и коротким, но проводом. В самом динамике подводящие канатики и звуковая катушка. Чует моё сердце, что всё это не из кристаллической меди высокой очистки![]()
- Justas*
- Гуру электроники☆☆☆☆
- Сообщения: 2583
- Стаж: 4 года 9 месяцев
- Репутация: 1416
- Откуда: Украина
- Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721
Re: Аудиофильская изолента наше всё!
Видео называется "Как сделать Hi-END без лишних проводов и компонентов?"
А за ширмой...
А за ширмой...
Это не просто акустика — это шаг в будущее, где провода остались в прошлом