Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




порадьте кабель USB-C - USB-B

Все, что связано с аудио, усилители, колонки, и.тд.

Модератор: LinuxManiac

Ответить
UA NBB
Пользователь
Сообщения: 34
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 4
Откуда: Kyiv
Аудио система: Fyne Audio 500
2_053 clone purifi
Yamaha WXC-50

Dali Spektor 6
Dali Spektor vocal
Eltax Universe
Denon PMA 800
Denon AVR 2808

порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение UA NBB »

недорогий але нормальний , щоб коли треба підключити Macbook до ЦАП Topping E30II
UA NBB
Пользователь
Сообщения: 34
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 4
Откуда: Kyiv
Аудио система: Fyne Audio 500
2_053 clone purifi
Yamaha WXC-50

Dali Spektor 6
Dali Spektor vocal
Eltax Universe
Denon PMA 800
Denon AVR 2808

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение UA NBB »

стример не вміє MQA, тому може деколи захочеться Tidal послухати в мастер якості, хоча не впевнений, що явно почую різницю між CD Master якістю на Tidal на своїй системі-))

такий норм?-))
https://ugreen.mk.ua/p1577815637-kabel-ugreen-usb.html

дякую
Аватара пользователя
kovrigger
Постоянный житель
Сообщения: 406
Стаж: 3 года 4 месяца
Репутация: 90
Откуда: Украина, Киев
Аудио система: NFJ&FX AUDIO 502S PRO, акустика "Фараон 2 Magico Mini" от HiFiCompass, ЦАП AH-D6+(авторский), звуковая карта Apogee Duet Firewire

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение kovrigger »

UA NBB писал(а): 22 дек 2022, 21:55 стример не вміє MQA, тому може деколи захочеться Tidal послухати в мастер якості, хоча не впевнений, що явно почую різницю між CD Master якістю на Tidal на своїй системі-))

такий норм?-))
https://ugreen.mk.ua/p1577815637-kabel-ugreen-usb.html

дякую
Для прінтера норм, для звука нє.

З недорогих, але дуже гідних (ціна-якість) раджу зателефонувати Сергію з Фастова - він сам робить. Я купував у нього, правда А-В. Зателефонуйте, запитайте чи вийде в нього варіант зробити В-С. Тобто навпаки – спочатку напевно С, потім В – вони бувають спрямовані. (З компа С і В в ЦАП, як я зрозумів)

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/audio-u ... er_profile
Аватара пользователя
IT-Prof
Друзья v-mire.net
Сообщения: 711
Стаж: 8 лет 1 месяц
Репутация: 147

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение IT-Prof »

UA NBB писал(а): 22 дек 2022, 21:55 стример не вміє MQA, тому може деколи захочеться Tidal послухати в мастер якості, хоча не впевнений, що явно почую різницю між CD Master якістю на Tidal на своїй системі-))

такий норм?-))
https://ugreen.mk.ua/p1577815637-kabel-ugreen-usb.html

дякую
Норм! Можете брать, если работает принтер то заработает и ваш аппарат. А всякие дяди Васи вам наклепают фигни и сдерут с вас в три шкуры за это.
UA NBB
Пользователь
Сообщения: 34
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 4
Откуда: Kyiv
Аудио система: Fyne Audio 500
2_053 clone purifi
Yamaha WXC-50

Dali Spektor 6
Dali Spektor vocal
Eltax Universe
Denon PMA 800
Denon AVR 2808

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение UA NBB »

kovrigger писал(а): 22 дек 2022, 23:27
UA NBB писал(а): 22 дек 2022, 21:55 стример не вміє MQA, тому може деколи захочеться Tidal послухати в мастер якості, хоча не впевнений, що явно почую різницю між CD Master якістю на Tidal на своїй системі-))

такий норм?-))
https://ugreen.mk.ua/p1577815637-kabel-ugreen-usb.html

дякую
Для прінтера норм, для звука нє.

З недорогих, але дуже гідних (ціна-якість) раджу зателефонувати Сергію з Фастова - він сам робить. Я купував у нього, правда А-В. Зателефонуйте, запитайте чи вийде в нього варіант зробити В-С. Тобто навпаки – спочатку напевно С, потім В – вони бувають спрямовані. (З компа С і В в ЦАП, як я зрозумів)

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/audio-u ... er_profile
а чим його кабель за 550 грн кращий за той що я дав посилання? я не стібусь, реально запитую.....якщо він якісно зробленитй ( правильно, за технологією) то в чому різниця?
дякую
UA NBB
Пользователь
Сообщения: 34
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 4
Откуда: Kyiv
Аудио система: Fyne Audio 500
2_053 clone purifi
Yamaha WXC-50

Dali Spektor 6
Dali Spektor vocal
Eltax Universe
Denon PMA 800
Denon AVR 2808

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение UA NBB »

IT-Prof писал(а): 23 дек 2022, 00:06
UA NBB писал(а): 22 дек 2022, 21:55 стример не вміє MQA, тому може деколи захочеться Tidal послухати в мастер якості, хоча не впевнений, що явно почую різницю між CD Master якістю на Tidal на своїй системі-))

такий норм?-))
https://ugreen.mk.ua/p1577815637-kabel-ugreen-usb.html

дякую
Норм! Можете брать, если работает принтер то заработает и ваш аппарат. А всякие дяди Васи вам наклепают фигни и сдерут с вас в три шкуры за это.
пропускної здатності вистачить для Hi-Res?
дякую
Аватара пользователя
Inok
Постоянный житель
Сообщения: 287
Стаж: 2 года 2 месяца
Репутация: 162
Откуда: Ukraine
Аудио система: JLH2003, S90

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение Inok »

А у вас питание идет отдельно или через юсб? Если через юсб то лучше по короче кабель выбрать, если есть такая возможность, что бы меньше было потерь по питанию. А так кабель нормальный.
UA NBB
Пользователь
Сообщения: 34
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 4
Откуда: Kyiv
Аудио система: Fyne Audio 500
2_053 clone purifi
Yamaha WXC-50

Dali Spektor 6
Dali Spektor vocal
Eltax Universe
Denon PMA 800
Denon AVR 2808

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение UA NBB »

живлення на ЦАП окреме
gelert
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 112
Стаж: 1 год 7 месяцев
Репутация: 57
Откуда: Горлівка Донецької обл
Аудио система: homemade

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение gelert »

IT-Prof писал(а): 23 дек 2022, 00:06 Норм! Можете брать, если работает принтер то заработает и ваш аппарат. А всякие дяди Васи вам наклепают фигни и сдерут с вас в три шкуры за это.
Зовсім не факт. Навпаки, якщо запрацює ваш апарат, то принтер буде працювати обовʼязково. У випадку з принтером по ЮСБ передається фрейм, на приймальному кінці підраховується CRC і повертається назад. Якщо CRC переданого і прийнятого співпадають, то все іде далі, якщо ні - фрейм повторюється. І так певну кількість разів, поки не співпаде. При передачі що до аудіо, майстер і слейв спочатку домовляються, з якою швидкістю буде йти потік і яка довжина фрейму. Підтвердження вірності переданої инфи немає. Тут нічого не поробиш, такий варіант ЮСБ прийнятий для аудіо та відео історично. Тому і списи тріщать в інеті про вплив і якість ЮСБ-кабелів. Беріть мінімально можливої довжини. Зайва довжина буде зайвим.
Аватара пользователя
IT-Prof
Друзья v-mire.net
Сообщения: 711
Стаж: 8 лет 1 месяц
Репутация: 147

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение IT-Prof »

Не забывайте, что передается цифровой сигнал, поэтому любая потеря пакетов будет отчетливо слышна, будет выпадение звука, треск. Нужно очень постараться, что бы добиться таких ошибок. А если все слышно без посторонних шумов, значить передача идет нормально. Эту проблему я считаю надуманной, в жизни максимум обычно это нехватка питания если цап питается от шнурка который очень длинный, тогда могут быть проблемы и то обычно просто не работает звуковуха из за этого.
Аватара пользователя
kovrigger
Постоянный житель
Сообщения: 406
Стаж: 3 года 4 месяца
Репутация: 90
Откуда: Украина, Киев
Аудио система: NFJ&FX AUDIO 502S PRO, акустика "Фараон 2 Magico Mini" от HiFiCompass, ЦАП AH-D6+(авторский), звуковая карта Apogee Duet Firewire

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение kovrigger »

UA NBB писал(а): 23 дек 2022, 08:24 а чим його кабель за 550 грн кращий за той що я дав посилання? я не стібусь, реально запитую.....якщо він якісно зробленитй ( правильно, за технологією) то в чому різниця?
дякую
Різниця у якості звуку. До нього в мене стояв якийсь принтерний чи від мого синтезатора (вже не памьятаю точно - синенький такий вродє). Цей кабель у Сергія мені порадив один з знавців Hi-Fi. Я замовив - коштує недорого, навіть якшо лажа, думав, то не біда. Але вийшло шо ніяк не лажа. Звук помінявся в кращу сторону дуже ощутімо. Давав цей кабель з моїм авторським ЦАПом майстру, який мій ЦАП зробив (була там невелика профілактика) - він теж оцінив кабель як дуже достойний.


Якшо захочете ще кращий кабель - є в Києві Женя Іваніцкий - він робить найліпші DAC-кабелі із мені відомих майстрів (з тих шо за вмєняємі гроші порівняно з фірмовими). Цінник у нього від 50 баксів за самий простий до 200 баксів за самий наворочений (ціна за 1 м).

Ось його відео щодо кабелєй

UA NBB
Пользователь
Сообщения: 34
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 4
Откуда: Kyiv
Аудио система: Fyne Audio 500
2_053 clone purifi
Yamaha WXC-50

Dali Spektor 6
Dali Spektor vocal
Eltax Universe
Denon PMA 800
Denon AVR 2808

Re: порадьте кабель USB-C - USB-B

Сообщение UA NBB »

поки стоїть кабель, який йшов в комплекті з ЦАП USB-A. USB-B
використовую адаптер

але чомусь звук по рівню дуже суттєво менший за рівнем гучності ніж через стример по коаксіалу
Ответить

Вернуться в «Аудиотехника»