Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




ЦАП Aiyima dac a5 pro

Ответить
Ramirez10
Почетный пользователь
Сообщения: 135
Стаж: 2 года
Репутация: 61
Откуда: миргород
Аудио система: jlh 1969
jlh2003
pp 6н13с spring
IQ mini lady s110

ЦАП Aiyima dac a5 pro

Сообщение Ramirez10 »

Купив всім відомий цап Aiyima dac a5 pro. грає з ним просто цукерочка. але є питання: всередині цап стоять зовсім дешманські конденсатори lelon та samxon. не дуже впадають в довіру. хочу замінити на : Panasonic fc чи fm або nichicon fg. може хто займався подібним і підкаже що краще?


питання два- це який з оперів відповідає за лінійний вихід? стоять ne5532 та lme49720. теж є сумніви на рахунок їхньої оригінальності.
Аватара пользователя
IT-Prof
Друзья v-mire.net
Сообщения: 713
Стаж: 8 лет 2 месяца
Репутация: 149

Re: ЦАП Aiyima dac a5 pro

Сообщение IT-Prof »

ne5532 коштує копійки, не думаю що її підробляють, lme49720 теж сумніваюся, що підробка. Щодо конденсаторів поміняйте, якщо дуже хочеться, Panasonic відмінний варіант.
Ramirez10
Почетный пользователь
Сообщения: 135
Стаж: 2 года
Репутация: 61
Откуда: миргород
Аудио система: jlh 1969
jlh2003
pp 6н13с spring
IQ mini lady s110

Re: ЦАП Aiyima dac a5 pro

Сообщение Ramirez10 »

конденсатори поміняю обов'язково.
а от опери... я не марю аудіофілією, але колись був плеєр зі змінними операми, то знаєте, звук таки трішки відрізняється в тих чи інших операційниках. звісно, на якісь muses за тисячу гривень за один я не поведуся, а от якісь ad, op, чи opa може бути.
Аватара пользователя
Dj Maxim Slim
Почетный пользователь
Сообщения: 141
Стаж: 2 года 4 месяца
Репутация: 29
Откуда: Харьков
Аудио система: Студийные мониторы

Re: ЦАП Aiyima dac a5 pro

Сообщение Dj Maxim Slim »

Ну так че, оперы поменял?
Ramirez10
Почетный пользователь
Сообщения: 135
Стаж: 2 года
Репутация: 61
Откуда: миргород
Аудио система: jlh 1969
jlh2003
pp 6н13с spring
IQ mini lady s110

Re: ЦАП Aiyima dac a5 pro

Сообщение Ramirez10 »

спочатку треба замінити конденсатори. вони там реально ніякі.
ще до цього діло дійде. поки що є важливіші справи.
Djsvk
Сообщения: 1
Стаж: 11 дней
Репутация: 0
Откуда: Nsk
Аудио система: Dac a5 pro

Re: ЦАП Aiyima dac a5 pro

Сообщение Djsvk »

Здравствуйте, пробрел fostex t40 rp mk3 и dac a5 pro, хочу узнать, в чем может быть причина, очень много высоких режущих слух частот. Самое простое, что пришло первым, попробовал поиграться заменой оу. На характер звучания они влияют, но вот от сибилянтов не спасают. Почитал на форумах про данные ушки, в основном никто не отмечал такой специфики звучания. Поэтому, есть подозрение, что либо tpa1620 не справляется с фостексами, либо такая реализация в обвязке в данном dac.
Сам не особо силен в схемотехнике, буду признателен услышать мнение компетентных в этом вопросе владельцев данного dac.
Ответить

Вернуться в «Аудио источники»