Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




Akliam DA10 vs DA68

Ответить
troydm
Пользователь
Сообщения: 10
Стаж: 2 месяца
Репутация: 0
Откуда: Київ
Аудио система: Основа сістема: Heco Aurora 700 full 5.1 set + Yamaha V4A ресивер
Доп сістема: JBL A130 + JBL A100P + Junson JTA50
Для музичних інструментів: Presonus E3.5BT + Roland Rubix 22

Akliam DA10 vs DA68

Сообщение troydm »

Подумываю купить на Алиекспресс вот такое чудо китайский ЦАП но не могу понять стоит ли переплачивать за es9068 вариант или он не сильно отличается от es9038qm2. По функционалу они мне оба подходят т. к. имеют балансные выходы для студийных мониторов и 6.3 разъём усилитель для наушников. Ещё там можно доплатить за версию с другими операционниками но я думаю что это можно будет отдельно потом докупить для сравнения. Ваши советы?

Akliam DA68
https://a.aliexpress.com/_Eu9NH9x

AkLIAM DA10
https://a.aliexpress.com/_EIhDeet
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение XIAN »

troydm писал(а): 27 фев 2024, 02:14 По функционалу они мне оба подходят т. к. имеют балансные выходы для студийных мониторов и 6.3 разъём усилитель для наушников.
Якщо по функціоналу обидва підходять, то я би не заморочувався. Але, я все таки взяв би щось, на що є хороші тести.
А яка ціль купівлі, хочете замінити Роланд?
troydm
Пользователь
Сообщения: 10
Стаж: 2 месяца
Репутация: 0
Откуда: Київ
Аудио система: Основа сістема: Heco Aurora 700 full 5.1 set + Yamaha V4A ресивер
Доп сістема: JBL A130 + JBL A100P + Junson JTA50
Для музичних інструментів: Presonus E3.5BT + Roland Rubix 22

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение troydm »

роланд може максимум 192кгц в 24 біта тому мені цікаво по звучанню dsd 512 та 384кгц на іншем чіпе буде відрізнятись чі ні, а так у мене є ідея собрати зв'язку Akliam DA68 + Douk Audio T8 Pro + Fosi ZA3 баланснимі кабелямі, не знаю чому но щось дуже хочется :roll:
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение XIAN »

troydm писал(а): 27 фев 2024, 21:34 роланд може максимум 192кгц в 24 біта тому мені цікаво по звучанню dsd 512 та 384кгц на іншем чіпе буде відрізнятись чі ні
Не там ви звук шукаєте. Для відтворення достатньо 48/24.
Отут спробуйте тест пройти - лупбек через інтерфейс в порівнянні з оригіналом, зможете оцінити вклад ЦАП в загальний результат.
troydm
Пользователь
Сообщения: 10
Стаж: 2 месяца
Репутация: 0
Откуда: Київ
Аудио система: Основа сістема: Heco Aurora 700 full 5.1 set + Yamaha V4A ресивер
Доп сістема: JBL A130 + JBL A100P + Junson JTA50
Для музичних інструментів: Presonus E3.5BT + Roland Rubix 22

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение troydm »

Нашёл тут обзор от DacMaster на Akliam DA10

https://youtu.be/kRPdzi6SFvA?si=fwZxm7iC0e4whHaN

Итог, неплохо за свои деньги но нужно доработать
Eugene Balakin
Новичок
Сообщения: 6
Стаж: 2 месяца
Репутация: 2
Откуда: Київ
Аудио система: Китайчатина

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение Eugene Balakin »

В ролику про твік Akliam DA10 приведена дивна АЧХ некопаного ЦАП (19-08). Вихідний конденсатор ємністю 2.2мкФ.
Частота зрізу на виміряній АЧХ коло 150Гц, а це означає, що при цьому вимірюванні РЦА вихід Akliam DA10 був навантажений на 482 Оми.
Навіщо таке робити, якщо для побутової техніки, наскільки я пам'ятаю, можу помилятися, вхідний опір повинен бути 22кОм, тобто на півтора порядки більший? Ну, нехай 10кОм. Для 10кОм частота зрізу (спад на -3дБ) буде 7.2Гц. Особливих проблем з басом при вихідній ємності 2.2мкФ не буде, якщо Akliam DA10 в некопаному вигляді підключити до будь якого побутового підсилювача. Візьміть будь який онлайн калькулятор для RC.

Дякую.
troydm
Пользователь
Сообщения: 10
Стаж: 2 месяца
Репутация: 0
Откуда: Київ
Аудио система: Основа сістема: Heco Aurora 700 full 5.1 set + Yamaha V4A ресивер
Доп сістема: JBL A130 + JBL A100P + Junson JTA50
Для музичних інструментів: Presonus E3.5BT + Roland Rubix 22

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение troydm »

Я не експерт у аудіо электроники тому не можу вам відповісти чому він так зробив але для себе я думаю буду брать SMSL DL200, він коштуе дороже але набагато краще чім оба Akliam
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение XIAN »

troydm писал(а): 06 мар 2024, 00:23 Итог, неплохо за свои деньги но нужно доработать
DacMaster займається апгрейдом професійно, малоімовірно від нього почути щось інше. "Коли в тебе є тільки молоток, для тебе все гвіздки."
В цей раз файли не качав, немає часу, але останній раз коли обговорювали його творчість в файлі після апгрейду була значно вища гучність, що як би натякає на добросовісність цього персонажа. В цей раз він наміряв, що без апгрейда басів зовсім немає... Ще він рекомендує "об'єктивні" огляди від Михайла Цертія, він на цьому форумі представлений як Lector, можете почитати його пости, про об'єктивність мова не йде від слова зовсім.
troydm писал(а): 06 мар 2024, 21:47SMSL DL200
Нормальний має бути девайс. Але якщо хочете більш якісного звука, то думайте про заміну АС, цап в цьому плані допоможе мало. Сліпий тест пробували проходити, на який я посилання давав?
troydm
Пользователь
Сообщения: 10
Стаж: 2 месяца
Репутация: 0
Откуда: Київ
Аудио система: Основа сістема: Heco Aurora 700 full 5.1 set + Yamaha V4A ресивер
Доп сістема: JBL A130 + JBL A100P + Junson JTA50
Для музичних інструментів: Presonus E3.5BT + Roland Rubix 22

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение troydm »

Планую іншу сістему купити наполну від Klipsh з RP серіі але бюджету пока немає, в країні війна, треба з умом витрачати гроші :cry:

Якщо чесно наприклад сліпих тестив я вам так можу казати що для мене гарна акустична сістема це не тільки та що звучит а ще і та що дає багато эмоций, тому це все субъективно, тут більше вопрос з технічної точки зору, а всякі техничні железки для мене це теж купа емоцій

А так слух у мене не очень, я не сможу закритими очами відрізнити підсилювач за 50$ від того що за 1000$ якщо вони будуть підключенні до одних і тих же колонок, дорогих чі ні не має значення, але акустичну сістему дорогую від дешевих колонок я сможу відрізнити якщо слухати на одном і тем же підсилювачі
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Akliam DA10 vs DA68

Сообщение XIAN »

troydm писал(а): 07 мар 2024, 00:39 але акустичну сістему дорогую від дешевих колонок я сможу відрізнити якщо слухати на одном і тем же підсилювачі
Я тому і рекомендую на АС гроші витрачати :) Все інше якщо воно адекватно працює, великого сенсу міняти немає.
Ответить

Вернуться в «Аудио источники»