Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




Соединение ЦАПа и усилителя

Все об электронной технике и радиодеталях

Модератор: LinuxManiac

Ответить
Аватара пользователя
TUTEL
Сообщения: 3
Стаж: 1 год 3 месяца
Репутация: 1
Откуда: ...
Аудио система: .

Соединение ЦАПа и усилителя

Сообщение TUTEL »

Вітаю. Чергове питання без чіткої відповіді на просторах інтернету. Якщо буду помилятись у термінології по можливості виправте(у аудіо-темі відносно мало часу), буду вдячний.
Питання наступне: чи впливає опір та переріз RCA кабеля у з'єднанні ЦАПа і підсилювача.
Маю ЦАП fx-audi dac x3pro який має ніби-то лінійний вихід, та до мене їде з китаю підсилювач для навушників douk audio u3 mini. Постає питання їх з'єднання, маю паршивий кабель для ніби-то підключення т2 до телевізора. ±0.3 Ом на 1 метр та переріз у кращому випадку ±0.3 м². Є можливість придбати неекранований акустичний кабель перерізом 0.7 м². Або використати виту пару(поки параметри того що маю не виміряв)
Потрібна довжина 2 кабеля по 0.5 метра. Що скажете про мої варіанти, що порадите. Буду вдячний за інформацію
Аватара пользователя
Dr.Somebody
Постоянный житель
Сообщения: 206
Стаж: 2 года 2 месяца
Репутация: 83
Откуда: Ukraine, Kyiv
Аудио система: Неважливо

Re: Соединение ЦАПа и усилителя

Сообщение Dr.Somebody »

TUTEL писал(а): 22 дек 2022, 18:38 Вітаю. Чергове питання без чіткої відповіді на просторах інтернету. Якщо буду помилятись у термінології по можливості виправте(у аудіо-темі відносно мало часу), буду вдячний.
Питання наступне: чи впливає опір та переріз RCA кабеля у з'єднанні ЦАПа і підсилювача.
Маю ЦАП fx-audi dac x3pro який має ніби-то лінійний вихід, та до мене їде з китаю підсилювач для навушників douk audio u3 mini. Постає питання їх з'єднання, маю паршивий кабель для ніби-то підключення т2 до телевізора. ±0.3 Ом на 1 метр та переріз у кращому випадку ±0.3 м². Є можливість придбати неекранований акустичний кабель перерізом 0.7 м². Або використати виту пару(поки параметри того що маю не виміряв)
Потрібна довжина 2 кабеля по 0.5 метра. Що скажете про мої варіанти, що порадите. Буду вдячний за інформацію
Те, що ви написали, зветься "міжблочний кабель"
На якість звуку впливає все: чистота міді, переріз, екранування, матеріал ізоляції, та якість роз'ємів тощо.
Ответить

Вернуться в «Электронная техника и детали»