Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




Света ушла, но обещала вернуться

Флейм на любые, темы.
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Alex »

Из явных минусов свинцовых аккумов, это большое время зарядки, при частом отключении света я не успевал полностью зарядить аккумулятор.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение uriy »

XIAN писал(а): 31 авг 2023, 17:23 Гарантія 10 років і 6000 циклів і вказані параметри експлуатації.
Ну якщо ця батарея реально витримає 6000 циклів, то це дуже круто, можна сказати навіть що це прорив у технологіях. По суті на довгу дистанцію, залізо фосфат дешевше свинцю мінімум у 6 разів.
XIAN писал(а): 31 авг 2023, 17:23 Так воно так в реальному житті і працює, краще на старті доплатити і спати спокійно, на круг дешевше вийде.
Згоден.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение uriy »

Alex писал(а): 31 авг 2023, 18:07 Из явных минусов свинцовых аккумов, это большое время зарядки, при частом отключении света я не успевал полностью зарядить аккумулятор.
Полный заряд для свинца как и для лития не архиважен, само собой есть потеря в отдаваемой ёмкости, но если нужно быстро зарядить Акк то зарядить до 80% от ёмкости можно и свинец. Просто найти такую зарядку сложновато т.к. обычно зарядки рассчитаны на длинный срок эксплуатации батареи т.е. не рассчитаны на форсированный заряд батареи. Да и сами прикиньте, если форсировать заряд вашего 80Ач Акк то нужен ток хотя бы в 2*80=160А при 15-20В на выходе, т.е. по сути нужен сварочный аппарат, что бы быстро зарядить Акк, ну и нужен контроль температуры электролита, в общем делать такую зарядку мало кто захочет за доступную цену, так что в практическом смысле да, быстро зарядить свинцовый Акк сложно т.к. такие зарядки не делают за доступную цену. Но если есть импульсный сварочник и датчик температуры и мало майские познания в электронике, то можно самому сварганить быструю зарядку для свинца на его основе.
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Alex »

uriy писал(а): 31 авг 2023, 18:39 ток хотя бы в 2*80=160А при 15-20В на выходе,
Мне кажется, что при таких токах заряда аккумулятор взорвется :D
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение uriy »

Alex писал(а): 31 авг 2023, 18:56 Мне кажется, что при таких токах заряда аккумулятор взорвется :D
Прежде чем взорваться ему нужно будет нагреться, по этому и контролируют температуру.
Ну и прикиньте к примеру какие стартовые токи в машине? Если Акк способен отдать в стартер токи более 100А, то с тем же успехом он может и забирать от генератора эти 100А. В общем без особого напряга свинцовый Акк можно "насиловать" токами заряда до 3С если он разряжен более чем на 50%, но с чётким пониманием зачем и когда это делается, опираясь на температуру и напряжение.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение XIAN »

uriy писал(а): 31 авг 2023, 19:06 но с чётким пониманием зачем и когда это делается, опираясь на температуру и напряжение.
Оце основний мінус, бо купити шось таке серійне дуже не просто, або не можливо, а якщо знайшов і щось пішло не так, буде весело :twisted:
uriy писал(а): 31 авг 2023, 18:15 Ну якщо ця батарея реально витримає 6000 циклів, то це дуже круто, можна сказати навіть що це прорив у технологіях. По суті на довгу дистанцію, залізо фосфат дешевше свинцю мінімум у 6 разів.
Ну про то і мова. Цифра виглядає високою, але наприклад для літій титанату заявляють по 30000 циклів, то залежить від того з чим порівнювати.
Для тих же NMC зазвичай заявляють 2000 циклів, а он Nissan Leaf можна глянуть на продаж десятирічні - 70% SOH норма.
Плюс на заході якщо вводити в оману покупця в характеристиках, можна дуже швидко збанкрутувати.
Sous писал(а): 31 авг 2023, 18:02 Свинец при цене с потолка 2400грн *4= 9600 за 4х60ач. С возможностью вернуть 1400. 240ач соответсвенно при 30% цикле разрядки будет 0,3*240=72ач. .Итого 8200/1000/72ач= 0,11.
А ви стартові батареї пропонуєте використовувати? То може по іншому треба рахувати? Наприклад 10 циклів глибокого розряду і смерть? :D Ви чим розряжаєте, є захист від перерозряду?
Якось пропонувати таке в домашніх умовах використовувати неправильно, спеціальні батареї більш безпечні.
Не забувайте, що якщо літій на 100% не заряджати, то вони теж довше живуть і скорочений розряд теж додає циклів. Ну і найдешевший літій брати така собі ідея, там дійсно комірки можуть бути юзані, краще щось фірмове взяти з гарантією і користуватись роками.
Ще я так розумію, ви не настроєні роками використовувати свої акуми. Варіант взяти найдешевше і рік протягнути зрозумілий, я просто веду мову з точки зору що срок експлуатації системи мінімум 10-15 років. Як наприклад в сонячних системах, там норма гарантія на інвертор і акумулятори 10 років і на сонячні панелі до 20ти. З таким горизонтом планування в літія конкурент тільки нікель кадмій, але залізофосфат дешевший і простіший в експлуатації.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение uriy »

XIAN писал(а): 31 авг 2023, 19:59 Оце основний мінус, бо купити шось таке серійне дуже не просто, або не можливо, а якщо знайшов і щось пішло не так, буде весело
Та нічого особливо не буде, зірве підривні клапани, покоробить пластини від температури, активна маса відійде від грати та й усе.
XIAN писал(а): 31 авг 2023, 19:59 Цифра виглядає високою, але наприклад для літій титанату заявляють по 30000 циклів, то залежить від того з чим порівнювати.
Коротше прогрес у цьому напрямі не стоїть. Реально я глибоко не копав тему акумуляторів більше десяти років, мені це не актуально зараз. Прогрес йде і це добре, електромобілі добре прискорили впровадження нових технологій і поглиблення досліджень у цьому напрямку, за новинами розповідають багато чого, але це все більше ляля фа фа, а більш-менш виразної достовірної інформації в медеопросторі як завжди нема, а рити її самостійно мені просто ні до чого. Та й зазвичай ту інформацію, яка реально відображає стан справ, як правило, не видають першому зустрічному. Загалом час покаже який тип батарей виявиться раціональнішим для використання в тій чи іншій сфері.
XIAN писал(а): 31 авг 2023, 19:59 Плюс на заході якщо вводити в оману покупця в характеристиках, можна дуже швидко збанкрутувати.
А я думаю, чому в штатах на упаковках продуктів не вказують склад. До речі на написи Акк у них теж хрін знайдеш їхню ємність.
Якщо що, то я жартую, я знаю, чому вони не вказують склад, це спадок боротьби з конкуренцією. :-) Але зауважу що саме західний капіталізм дуже добре навчився формулювати свої показники так, щоб приховати недоліки і випинати переваги, аж до того, що вигадують свої внутрішні стандарти. До речі і обманювати вони вміють дуже добре, чого вартий обман по вихлопу дизельних машин під євро п'ять. Та й взагалі, у тих же штатах перекосів вистачає, і хрін кому чого доведеш, якщо прибуток значно перевищує збитки від шкоди. Загалом до показників у загальнодоступних брошурах я ставлюся вельми спокійно з позиції споживчої недовіри, тільки реальна експлуатація розставляє всі крапки над i. Але в цілому згоден з вами в тому, що на заході виграє той, у кого показники хороші і не прикрашені радикально маркетинговим відділом. :-)
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Alex »

uriy писал(а): 31 авг 2023, 21:14 А я думаю, чому в штатах на упаковках продуктів не вказують склад.
Це хто вам таке сказав)))
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение uriy »

Alex писал(а): 31 авг 2023, 21:56 Це хто вам таке сказав)))
Сам бачив коли скуповувався у волмарті. Ну а взагалі, звичайно у них пишуть склад продукту, мене швидше за все пам'ять підвела, у мене чомусь в пам'яті відклалося що я коли хотів купити якусь там їжу, то не зміг на упаковці знайти склад, там було щось загалом описано, типу жири, білки та вуглеводи, а що саме там за інгредієнти всередині, я не зміг знайти, швидше за все, просто погано шукав.
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Alex »

Я коли в таргеті скуповувався, то там склад писали всюди та і в волмарті теж, може ви не звернули увагу, бо я люблю читати що там всередині.
Аватара пользователя
RUS_D
Умелый
Сообщения: 154
Стаж: 2 года 6 месяцев
Репутация: 129
Откуда: Украина, Полтава
Аудио система: Плеер RuneAudio
ЦАП AH-D6 версия 2.х + несколько других
Проигрыватель Винила DUAL1209, Fisher MT-M21, Вега unitra fonica g-600b
Усилитель Onkyo A-8830, Фоловер Андрэа Чиуфолли
Ламповые усилители РР на Rft El34 и 6П3C (кобра), РР на КТ88, РР на El84, SE на 6С41С, , SE на 6П42П

Акустика ONKYO SC-370, GRUNDIG Box 1600b, IQ LADY- maxi
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение RUS_D »

Доброго всім дня.
Хто має власний будинок, то може переробити електрощиток для автоматичного перекомутування внутрішньої проводки на генератор/інвертор та городську сеть.

Схему прикладаю
5.-Shema-s-blokirovkami-i-zashhitami.jpg
Реле KV - любе на 220в з 2 парами контактів, один на замикання і один на розмикання.

а ось так у мене перероблений щиток
IMG_20230817_195840.jpg
мой щиток1.JPG
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Alex »

Гарно!
Аватара пользователя
Freez
Пользователь
Сообщения: 19
Стаж: 8 лет 2 месяца
Репутация: 3

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Freez »

RUS_D писал(а): 02 сен 2023, 17:16
Схему прикладаю

мой щиток1.JPG
А зачем второй автомат последовательно после первого?
Аватара пользователя
Vacumeter
Почетный пользователь
Сообщения: 58
Стаж: 10 месяцев
Репутация: 13
Откуда: Одесса
Аудио система: Pioneer A-402R; Pioneer CT-656; TANNOY Mercury MX-2; JBL-E20; AKAI-CS-M01; AKAI-AM-U01

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Vacumeter »

Если у IEKа есть механическая взаимоблокировка контакторов, то очень желательно её ставить. В тех АВР-ах что я собирал, были контакторы Lovato, у них есть механическая взаимоблокировка(отдельный модуль который вставляется между контакторами). Электрическая взаимоблокировка, которая тут реализована, это обязательно, но если есть возможность поставить механическую, нужно её обязательно ставить.
gelert
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 113
Стаж: 1 год 7 месяцев
Репутация: 57
Откуда: Горлівка Донецької обл
Аудио система: homemade

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение gelert »

Звичайно є. Більш того, використані контактори мають все для встановлення блокуючого пристрою. Він одягається на обидва, тільки треба вирівняти контактори.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение XIAN »

RUS_D писал(а): 02 сен 2023, 17:16 а ось так у мене перероблений щиток
Про механічне блокування вже писали, без нього АВР такого плану використовувати небезпечно. Добре ще використовучати електричне блокування за допомогою допконтактів на пускателях.
Не дуже зрозумів ідею цього АВР, я так розумію пріоритет у мережі і при появі живлення в ній, він просто переключиться на неї і генератор продовжить жрати паливо. Цеж для простого генератора без автоматики, вірно?
Я би реле напруги поставив перед реле КМ із затримкою подовше, а то мережу підключають/відключають іноді кілька разів за короткий проміжок часу.
Зі сторони генератора краще поставити або реле напруги із контролем струму, або обмежувач потужності, щоб при перевантаженні генератор не глох.
Взагалі, якщо треба просто переключалка, то простіше не морочитись із контакторами, а купити щось типу такого, або такого.
До речі, генератор із ручним стартом також можна автоматизувати, основна проблема в тому що в маломощних немає нормального способу керування заслонкою, і зазвичай це робиться актуатором центрального замка, а так є доступні контролери на алі, типу такого, або серйозніші, з функцією АВР. Але глушіння генератора можна організувати і однією релюхою, паралельно ключу приєднатись, головне щоб затримка при включенні мережі була.
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Alex »

Я знакомому подключил бензиновый генератор, через такое управление , оно само заводит генератор, когда пропадает електричнство и выключает, когда свет появляется, есть ручной и авто режим, пол года работает безотказно.
Аватара пользователя
RUS_D
Умелый
Сообщения: 154
Стаж: 2 года 6 месяцев
Репутация: 129
Откуда: Украина, Полтава
Аудио система: Плеер RuneAudio
ЦАП AH-D6 версия 2.х + несколько других
Проигрыватель Винила DUAL1209, Fisher MT-M21, Вега unitra fonica g-600b
Усилитель Onkyo A-8830, Фоловер Андрэа Чиуфолли
Ламповые усилители РР на Rft El34 и 6П3C (кобра), РР на КТ88, РР на El84, SE на 6С41С, , SE на 6П42П

Акустика ONKYO SC-370, GRUNDIG Box 1600b, IQ LADY- maxi
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение RUS_D »

XIAN писал(а): 02 сен 2023, 23:17
Не дуже зрозумів ідею цього АВР, я так розумію пріоритет у мережі і при появі живлення в ній, він просто переключиться на неї і генератор продовжить жрати паливо. Цеж для простого генератора без автоматики, вірно?
Я би реле напруги поставив перед реле КМ із затримкою подовше, а то мережу підключають/відключають іноді кілька разів за короткий проміжок часу.
Зі сторони генератора краще поставити або реле напруги із контролем струму, або обмежувач потужності, щоб при перевантаженні генератор не глох.
1. реле дополнительным контактом при появлении сети 220 - глушит генераторо.
2. Реле напряжение марки ZUBR MF32 имеет как задержку на включение 2 мин, так и контроль тока/мощности
при превышении любого из параметров отключит нагрузку.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение XIAN »

RUS_D писал(а): 03 сен 2023, 01:02 1. реле дополнительным контактом при появлении сети 220 - глушит генераторо.
Зразу розписали б краще що воно робить, а то з картинки про це не здогадаєся.
І що буде якщо мережу включать на 30 секунд і знову вимкнуть?
Чому не комутуєте ноль від генератора?
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение uriy »

Контакт 5-9 KV погоди не робить, його можна видалити з схеми.
Аватара пользователя
RUS_D
Умелый
Сообщения: 154
Стаж: 2 года 6 месяцев
Репутация: 129
Откуда: Украина, Полтава
Аудио система: Плеер RuneAudio
ЦАП AH-D6 версия 2.х + несколько других
Проигрыватель Винила DUAL1209, Fisher MT-M21, Вега unitra fonica g-600b
Усилитель Onkyo A-8830, Фоловер Андрэа Чиуфолли
Ламповые усилители РР на Rft El34 и 6П3C (кобра), РР на КТ88, РР на El84, SE на 6С41С, , SE на 6П42П

Акустика ONKYO SC-370, GRUNDIG Box 1600b, IQ LADY- maxi
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение RUS_D »

XIAN писал(а): 03 сен 2023, 09:49
RUS_D писал(а): 03 сен 2023, 01:02 1. реле дополнительным контактом при появлении сети 220 - глушит генераторо.
Зразу розписали б краще що воно робить, а то з картинки про це не здогадаєся.
І що буде якщо мережу включать на 30 секунд і знову вимкнуть?
Чому не комутуєте ноль від генератора?
А що не зрозуміло з схеми.
При подачі мережі спрацює реле KV ( РЭК77-4) замкне контакти 5-9 - спрацює контактор КМ1 - подасть 220 на реле напруги, яке через 2 хв подасть напругу в дім.
Якщо напруги не має в лінії реле KV розімкне контакти 5-9 - контактор КМ1 розімкне сої контакти і відсіче від городськой лінії фазу та 0.
Аналогічно пои заведенні генератора спрацює контактор КМ2 - подасть 220 на реле напруги, яке через 2 хв подасть напругу в дім.



При подачі на 30 секунд напруги - схема потишить генератор (на схемі не вказано нормально замкнуті контакти реле KV1 що відключать запалення на генераторі) , але напругу в дім не дасть на протязі 2 хв реле напруги.
щоб це не сталося можливо в лінію контроля реле KV добавити реле часу хвилин на 5.
Але мені було ліньки його через інтернет заказувати, тому зібрав так.
Генератор якщо світла дальше не буде жінка піде заведе електростартером знову :)

0 комутується - на схемі не вказав, але це не обовязково якщо генератор не заземляли. При підключеному заземленні - комутація потрібна 100% (щоб на вашу землю не сіла вся вулиця)
uriy писал(а): 03 сен 2023, 13:08 Контакт 5-9 KV погоди не робить, його можна видалити з схеми.
Працює - двойне блокування просто.
1 це реле РЭК77-4 , 2 кантактами другого контактора


PS Я розумію що можливо купити готовий контролер АВР, але хотілося зібрати самому :)
схема АВР розроблялася під генератор з ручним пуском (електростартер є) чисто на електричних деталях без контролера :)

пізніше зберу контролер на мікроконтролері для автоматичного запуску генератора (контроль заслінки та автозапуск генератора електростартером)
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение XIAN »

RUS_D писал(а): 04 сен 2023, 09:04 А що не зрозуміло з схеми.
Не зрозуміло що є глушіння генератора. І в такому випадку як ви і самі знаєте схема зібрана неправильно, має бути затримка при появі мережі.
Комутувати ноль генератора треба обов'язково, бо без заземлення ви подасте напругу з одного з полюсів генератора в мережу, а при заземленні ви і самі написали для чого. Заземлювати генератор до тогож треба, плаваючий ноль це не добре.
Аватара пользователя
RUS_D
Умелый
Сообщения: 154
Стаж: 2 года 6 месяцев
Репутация: 129
Откуда: Украина, Полтава
Аудио система: Плеер RuneAudio
ЦАП AH-D6 версия 2.х + несколько других
Проигрыватель Винила DUAL1209, Fisher MT-M21, Вега unitra fonica g-600b
Усилитель Onkyo A-8830, Фоловер Андрэа Чиуфолли
Ламповые усилители РР на Rft El34 и 6П3C (кобра), РР на КТ88, РР на El84, SE на 6С41С, , SE на 6П42П

Акустика ONKYO SC-370, GRUNDIG Box 1600b, IQ LADY- maxi
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение RUS_D »

XIAN писал(а): 04 сен 2023, 09:54
RUS_D писал(а): 04 сен 2023, 09:04 А що не зрозуміло з схеми.
Не зрозуміло що є глушіння генератора. І в такому випадку як ви і самі знаєте схема зібрана неправильно, має бути затримка при появі мережі.
Комутувати ноль генератора треба обов'язково, бо без заземлення ви подасте напругу з одного з полюсів генератора в мережу, а при заземленні ви і самі написали для чого. Заземлювати генератор до тогож треба, плаваючий ноль це не добре.
Затримку зроблю по свободі - треба реле часу на дін рейку докупити :)

В мережу не пройде з генератора НІЧОГО, томущо на момент роботи генератора 0 з мережі відєднаний контактором КМ1.
А так я згоден що 0 треба також комутувати від генератора і в щитку вже переробив :)
А на заземлення пішло 3-метрові штирі 16мм оцинковані, забив 4 шт.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение XIAN »

RUS_D писал(а): 04 сен 2023, 10:32 Затримку зроблю по свободі - треба реле часу на дін рейку докупити :)
Краще поставте реле напруги на мережу окреме, а в тому що є порог спрацювання захисту по струму знизьте до комфортного для генератора, звичайно якщо генератор "слабіший" за ввід.
Аватара пользователя
Dr.Somebody
Постоянный житель
Сообщения: 206
Стаж: 2 года 2 месяца
Репутация: 83
Откуда: Ukraine, Kyiv
Аудио система: Неважливо

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Dr.Somebody »

Зібрав двухканальний UPS для роутерів з кітайських плат в корпусі для фонокоректора.
Ємність збірки акумуляторів 18650 - 2 х 10500 мАч.
Буду тестувати. Очікуваний час роботи від акумуляторів - до 15 годин.
https://www.aliexpress.com/item/1005002 ... 1802Ka2eDJ
https://www.aliexpress.com/item/4001056 ... 1802Ka2eDJ
Вложения
IMG_20230910_200542542.jpg
IMG_20230910_200622219.jpg
IMG_20230910_201418915.jpg
Аватара пользователя
IT-Prof
Друзья v-mire.net
Сообщения: 713
Стаж: 8 лет 2 месяца
Репутация: 149

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение IT-Prof »

Стерео! А де брали аккумуляторы?
Аватара пользователя
Dr.Somebody
Постоянный житель
Сообщения: 206
Стаж: 2 года 2 месяца
Репутация: 83
Откуда: Ukraine, Kyiv
Аудио система: Неважливо

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Dr.Somebody »

IT-Prof писал(а): 11 сен 2023, 10:00 Стерео! А де брали аккумуляторы?
Брал тут:https://www.nkon.nl/ru/rechargeable/li- ... aimed.html
Доставка 18 дней.
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Alex »

Ну, что я так понимаю началось. Светы скоро не будет.
Аватара пользователя
Inok
Постоянный житель
Сообщения: 288
Стаж: 2 года 3 месяца
Репутация: 162
Откуда: Ukraine
Аудио система: JLH2003, S90

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Inok »

50 на 50 но я готов на 200 процентов.
Sous
Разработчик
Сообщения: 1008
Стаж: 3 года 8 месяцев
Репутация: 920
Откуда: Ивано-Франковск
Аудио система: DX3pro
Focal horus716
S_Audio stereo AMP 2_061

Re: Света ушла, но обещала вернуться

Сообщение Sous »

пока ставлю на январь
Ответить

Вернуться в «Флейм»