Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Флейм на любые, темы.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

mr. Dream писал(а): 28 авг 2023, 12:14 Різниця двох файлів з підняттям рівня на +30дБ
https://drive.google.com/file/d/1mbnSYP ... sp=sharing
А ви файли підганяли один до одного? Бо там на початку різна довжина тиші, я їх вираховував після підрізки спеціальною програмою, результат значно краще.
Ще там щось із фазою в Hope, якщо в редакторі навіть підрізані одночасно запустити на відтворення, не хватає високих частот, мабуть вираховуються на льоту, але на тест вухами це не має впливати.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Так може краще записати якісь тестові сигнали. Наприклад, з Суховського Аудіохоббі? Але він в мене не оригінальний. Скачаний з ..трекеру і записаний тим же EAC.
АудиоХобби_Тест_Сухов.pdf
(179.53 КБ) 23 скачивания
gelert
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 114
Стаж: 1 год 7 месяцев
Репутация: 57
Откуда: Горлівка Донецької обл
Аудио система: homemade

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение gelert »

Чим подалі, тим більш не зрозуміло. Хай би це був статистичний аналіз, а так... Це я маю на увазі перевертання фази. Файли мають бути абсолютно корельовані за фазою та амплітудою. Виходячи з цього тест на відео, наведене Essence, виглядає як найменш дивно та непереконливо. Намагання провести математичний аналіз порівнювальних сигналів потребує і певних початкових обмежень, як фактичних, так і чисельних. Як ви збираєтесь синхронізувати початкову фазу музикального сигналу? Корелювати амплітуду за RMS - теж залежить від протяжності відрізку інтегрування. Психоемоційне сприйняття - це хоч якось для мене зрозуміло, але не до кабелів живлення, якщо вони не з китайскої жили зі шматків дроту підсумковим перетином 0,25мм кв. Міжблокові мають вплив, але тут все простіше. Кабель має R-, L-, C-складові, сумісно з поєднуваними пристроями має певні відмінності. Ніякої тут езотерики не має. Студійні кабелі протяжністю метри-десятки метрів можуть здивувати вас ще більше. Наприклад мікрофонним ефектом.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Про міжблочні та акустичні тут (здається) особливо і не сперечаються, бо різниця дійсно є. А от з кабелями живлення набагато цікавіше. Якщо відкинути те, що різні кабелі живлення з різною ефективністю затримують перешкоди по мережі чи з ефіру, то різницю у звучанні (звичайно, якщо вона є) дуже важко пояснити. Я тому і вибрав для тестування програвач CD, що у нього малий рівень споживання потужності (у моєї Реги це 10Вт), блок живлення має фільтри від мереживих завад, тому достатньо буде вибрати для порівняння кабель з іншими по якості дротами чи конструкцією. Однак, записуючи сигнал на виході програвача, далі він проходить перетворення з аналогового в цифровий, і якщо "блохи" дуже дрібні, то вимоги до якості цього перетворювача сильно зростають. Тут я, можливо, попав у пастку, вибравши для запису АЦП ноута, який уже продемонстрував (судячи з нечислених відгуків) свою недосконалість. Але не все так погано. Є надія, що вухо (мозок) зможуть відчути якусь різницю.
До речі, можливо хто знає, які характеристики АЦП є критичними для таких експериментів? Я пошукаю, що там у мене в цьому шм-АСЕРі робиться...
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

Не треба забувати і про те, що якщо вже впливають кабелі живлення, то напевно і сама єлектромережа з її проводами, скрутками, сусідськими інверторами і т.п. теж впливатиме. Тому може статися так, що у себе вдома різниці немає, а на роботі - є. (на тій самій апаратурі). Або у сусіда відчувається вплив, а вдома немає. Я вважаю, що теоретично ця різниця може бути, і якось впливати на результат, але дуже незначно. Якщо зробити добрий фільтр, щоб не було наводок як на антену, а також щоб не лізла всяка га..сть з мережі, то скоріше всього цього буде достатньо. І там де достатньо наприклад, заєкранувати провод (що не є дорого), маркетологи продадуть і мідь атомарної чистоти, і ізоляцію з марсіанської пластмаси, і т.п. а закриє все це нормальний єкран.
gelert
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 114
Стаж: 1 год 7 месяцев
Репутация: 57
Откуда: Горлівка Донецької обл
Аудио система: homemade

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение gelert »

О, тут вже більш поміркованості. Якщо не зважати на можливість кабелю заважати перешкодам, то залишається головне його призначення — живити навантаження певною мірою. А фільтрацію перешкод покласти на призначені для цього вузли. І тут вже є підґрунтя для обговорення. Тут вам і фільтри різноманітні і кондиціонери і взагалі автономне живлення і вимоги до монтажу. І ці вимоги будуть дієвими для любого типу апаратів. Я до того, що схоже не там шукаємо.
gelert
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 114
Стаж: 1 год 7 месяцев
Репутация: 57
Откуда: Горлівка Донецької обл
Аудио система: homemade

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение gelert »

Ще мене обурює бездумне розташування імпульсних блоків живлення в одному корпусі із рештою. При чому ніяк не екранованих. І деревʼяні корпуси. А ми переймаємось кабелями :shock: .
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

Adam писал(а): 28 авг 2023, 17:16 До речі, можливо хто знає, які характеристики АЦП є критичними для таких експериментів?
Взагалі, подібні експерименти припускають те, що людський слух має більшу роздільну здатність, ніж АЦП, і тут велике питання, чи це так насправді :?:
Вплив дротів на звук набагато простіше перевіряється хоч з тією ж RMAA, приєднуєте провід, робите замір, потім приєднуєте другий провід і робите другий вимір, якщо показники обох замiрив в RMAA ідентичні, то немає сенсу робити запис музики і порівнювати на слух. Тут або роздільной здатністі АЦП не вистачає, або просто немає впливу дротів на сигнал.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Якби я для себе хотів вияснити це питання, то зробив би ще простіше - сів та послухав ці два кабелі в своїй системі. Однак хотілось щоб і широкий загал почув різницю в звучанні. Звичайно, якщо вона є. Проблема очікувано виникла в технічній недосконалості обладнання для запису.
Хоча досі ще ніхто не висловився, чи відчувається якась різниця при прослуховуванні. Що заважає?
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

Adam писал(а): 28 авг 2023, 20:34 Проблема очікувано виникла в технічній недосконалості обладнання для запису.
Та (чи) недосконалості системи відтворення. :-) Загалом я вам просто пропоную самостійно переконатись у стабільності вашої системи запису та відтворення. Тобто, взяти програму RMAA і прогнати через неї тракт, якщо ви побачите нестабільні вимірювання, то немає сенсу далі продовжувати, якщо ви досягнете стабільних вимірювань, але при цьому різниці між різними кабелями на вимірюваннях не бачите, то теж далі немає сенсу продовжувати.
Adam писал(а): 28 авг 2023, 20:34 Хоча досі ще ніхто не висловився, чи відчувається якась різниця при прослуховуванні. Що заважає?
Я чекаю коли XIAN додасть файли на сайт для АВХ тесту. Завантажувати файли та самостійно перебирати їх, це не зовсім правильний шлях.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

uriy писал(а): 28 авг 2023, 22:14 Я чекаю коли XIAN додасть файли на сайт для АВХ тесту. Завантажувати файли та самостійно перебирати їх, це не зовсім правильний шлях.
Я нажаль не зміг перемогти той сайт :( То прийдеться руками порівнювати самостійно.
Варіантів є 2:
1.ABX плагін до Foobar.
2.Окрема программа - Lacinato ABX.
В плагіна до Фубар є плюс, є функція левел матчінгу, для цього теста це не обов'язково, в цих файлах гучність ідентична.
Я відрізав куски файлів і зробив фейд ін і фейд аут, щобне було різких переходів між фрагментами і звук починався одночасно, скачати можна тут.
Треба робити хочаб 10 спроб, краще 15.
Последний раз редактировалось XIAN 28 авг 2023, 22:49, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

uriy писал(а): 28 авг 2023, 22:14 Тобто, взяти програму RMAA і прогнати через неї тракт, якщо ви побачите нестабільні вимірювання, то немає сенсу далі продовжувати, якщо ви досягнете стабільних вимірювань, але при цьому різниці між різними кабелями на вимірюваннях не бачите, то теж далі немає сенсу продовжувати.
Уявляєте собі - 99% населення слухають музику і ще й досі не перевірили свої пристрої програмою RMAA. Який жах! :)
XIAN писал(а): 28 авг 2023, 22:42 Я відрізав куски файлів і зробив фейд ін і фейд аут, щобне було різких переходів між фрагментами і звук починався одночасно, скачати можна тут.
Треба робити хочаб 10 спроб, краще 15.
Дякую за добру справу!
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

XIAN писал(а): 28 авг 2023, 22:42 Треба робити хочаб 10 спроб, краще 15.
Не чую я різниці, від слова зовсім.
Adam писал(а): 28 авг 2023, 22:44 Уявляєте собі - 99% населення слухають музику і ще й досі не перевірили свої пристрої програмою RMAA. Який жах! :)
Ну так, 99% населення чують різницю в звуку залежно від фази місяця, і до цього дня вони не хочуть перевірити свої "пристрої". :lol:
Насправді я про інше. Ви вирішили виступити якимось "еталоном" який повинен показати або спростувати вплив живлячого шнурка на звук, але при цьому у вашого АЦП, а можливо і в ЦАП немає стабільності, в результаті - як дізнатися що зміни в звуку пов'язані зі зміною шнурка, а не з погодою на Марсі?
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

uriy писал(а): 28 авг 2023, 23:17 Не чую я різниці, від слова зовсім.
Це теж результат. Ставлю галочку.
uriy писал(а): 28 авг 2023, 23:17 Ви вирішили виступити якимось "еталоном" який повинен показати або спростувати вплив живлячого шнурка на звук, але при цьому у вашого АЦП, а можливо і в ЦАП немає стабільності, в результаті - як дізнатися що зміни в звуку пов'язані зі зміною шнурка, а не з погодою на Марсі?
Хотілось би, але не судьба... :) Я просто люблю експериментувати, використовуючи доступні засоби. Але, на жаль, це не завжди працює. Нестабільність АЦП-ЦАП моїх пристроїв не така вже й катастрофічна. Не треба роботи з мухи слона ;) .
Последний раз редактировалось Adam 28 авг 2023, 23:58, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

Порівняння сигналів, RMAA і т.п. підтвердить тільки факт існування проблеми. Міркую теоретично. На виході підсилювача є динамічний сигнал (потужність) що прикладається на нагрузку. Якщо прийняти що конденсатори неідеальні, то пік потужності передасться на БЖ, а БЖ нагрузить мережу через кабель. А в розетці в цей час може бути від 0 до 307 В.Отже просадка напруги на конденсаторі буде різною. Тобто навіть з врахуванням конденсаторів, цей провід із своїми параметрами включається в коло аудіосигналу. Так же як і 1,5-2,5 мм кв. алюмінієвий провод із скрутками в квартирній мережі. Аж до лічильника.
ІМХО: Підсилювачі класа А мають бути меньше чутливими до кабелів.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

m-shara писал(а): 28 авг 2023, 23:57 Порівняння сигналів, RMAA і т.п. підтвердить тільки факт існування проблеми.
Ну да. У вас есть такие измерения?
m-shara писал(а): 28 авг 2023, 23:57 Міркую теоретично. На виході підсилювача є динамічний сигнал (потужність) що прикладається на нагрузку. Якщо прийняти що конденсатори неідеальні, то пік потужності передасться на БЖ, а БЖ нагрузить мережу через кабель. А в розетці в цей час може бути від 0 до 307 В.Отже просадка напруги на конденсаторі буде різною. Тобто навіть з врахуванням конденсаторів, цей провід із своїми параметрами включається в коло аудіосигналу. Так же як і 1,5-2,5 мм кв. алюмінієвий провод із скрутками в квартирній мережі. Аж до лічильника.
А если я вам скажу что ток с сети 230В потребляется импульсно, на вершинах синусоиды. Т.е. ваш провод подключён к вашей теоретической модели кратковременно, т.е. в один момент времени ток протекает через сетевой шнурок, а в следующий момент времени ток не протекает. :lol: :lol: :lol: Получается вы должны слышать что звук, то лучше, то хуже. :lol: :lol: :lol: Причём время протекания тока по питающему шнурку меньше времени его не протекания, т.е. вы должны слышать большее время звук который не подвержен влиянию сетевого шнурка.
Вообще ваша доказательная база банальна и по сути ошибочна. К сожалению простыми бытовыми словами невозможно доходчиво показать ошибочность такого подхода к рассуждениям.
И ещё, подкину вам дровишек к вашей теории, электроны в питающем шнурке не могут преодолеть трансформатор т.е. в сам усилитель приходят другие электроны, и если блок питания правильный, то в усилитель приходят правильные электроны со вторички трансформатора, оставляя неправильные электроны на первичке. :lol: :lol: :lol: Другими словами, если вы слышите влияние питающего шнурка на звук, то меняйте блок питания. :P
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

Может и ошибочна, не спорю. Да и влияние кабеля, если оно различается, скорее всего является комплексным. А вот сами электроны до трансформатора и после - всего навсего носители тока.
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

uriy писал(а): 29 авг 2023, 00:58 ...если вы слышите влияние питающего шнурка на звук, то меняйте блок питания. :P
А вот Вы поняли что написали? :lol:
Аватара пользователя
Adam
Постоянный житель
Сообщения: 255
Стаж: 1 год 9 месяцев
Репутация: 91
Откуда: Київ
Аудио система: Rega Planet 2000, ЦАП Shiit Modi 3, Lenco 75, Электроника-017, SE 300В, SE EL84(pent), Triangle Mizis 108

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Adam »

Панове, я вас прошу, не чіпайте ви електрони. Це такий лютий холівар...
Краще пройдіть тестування - це ж зовсім не боляче. Навіть трохи весело.. ;)
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

m-shara писал(а): 29 авг 2023, 09:13 Да и влияние кабеля, если оно различается, скорее всего является комплексным.
Хорошее слово если. А если измерения показывают отличия, а вы их не слышите? А если измерения не показывают отличия, а вы якобы слышите отличия?
Так вот, в первом случае желательно ремонтировать усилитель, а во втором случае желательно ремонтировать голову. Вам можно самому определится что вам нужно чинить, голову или усилитель. Хотя можно ничего не чинить, а порождать псевдо теории и переливать из пустого в порожнее. В последнем случае очень легко попасть в пропасть заблуждений и остаться в ней на всегда, тыкаясь и мыкаясь из одной неверной теории к следующей неверной теории. Перефразирую одного известного учёного - знания конечны, лишь человеческая глупость бесконечна. Вам выбирать, где вам быть, на стороне реального положения дел, или в потёмках своих и чужих выдумок.

Обозначу свою позицию. Если сетевой кабель реально влияет на звук, то нужно выявить причину и устранить её, т.е. сетевой шнурок реально не должен влиять на звук, у него совершенно другая задача.
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

Все! Я почав виготовляти кабель своєї конструкції. Перше що треба зробити це носилки з крепкими ручками... :lol:
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

uriy писал(а): 29 авг 2023, 10:28
m-shara писал(а): 29 авг 2023, 09:13 Да и влияние кабеля, если оно различается, скорее всего является комплексным.
Хорошее слово если. А если измерения показывают отличия, а вы их не слышите? А если измерения не показывают отличия, а вы якобы слышите отличия?
Так вот, в первом случае желательно ремонтировать усилитель, а во втором случае желательно ремонтировать голову. Вам можно самому определится что вам нужно чинить, голову или усилитель. Хотя можно ничего не чинить, а порождать псевдо теории и переливать из пустого в порожнее. В последнем случае очень легко попасть в пропасть заблуждений и остаться в ней на всегда, тыкаясь и мыкаясь из одной неверной теории к следующей неверной теории. Перефразирую одного известного учёного - знания конечны, лишь человеческая глупость бесконечна. Вам выбирать, где вам быть, на стороне реального положения дел, или в потёмках своих и чужих выдумок.

Обозначу свою позицию. Если сетевой кабель реально влияет на звук, то нужно выявить причину и устранить её, т.е. сетевой шнурок реально не должен влиять на звук, у него совершенно другая задача.
Да я то как раз и не слышу разницы :lol: Вы бы выше почитали...
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

m-shara писал(а): 29 авг 2023, 10:38 Да я то как раз и не слышу разницы :lol: Вы бы выше почитали...
Ну хорошо... тогда к чему выдвигать теории влияния монохроматического света на высоко углеродистые сплавы железа?
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Я знайшов ще один сайт для сліпих тестів, цей чудово працює.
Тести раз і два.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение uriy »

Screenshot_3.png
Screenshot_3.png (12.11 КБ) 708 просмотров
Аватара пользователя
Justas*
Гуру электроники☆☆☆☆
Сообщения: 1614
Стаж: 2 года 7 месяцев
Репутация: 934
Откуда: Украина
Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Justas* »

Мне весь этот кипешь с сетевыми кабелями, напоминает гей-парад.
-Что там за шум на улице, Бэрримор?
-Это гей-парад, сэр.
-И чего же они требуют, Бэрримор?
-Однополой любви, сэр.
-Им разве кто-то запрещает?
-Нет, сэр.
-Так почему же всё-таки они шумят?
-П…, сэр.
Слышишь улучшение вопреки законам физики, ну и прекрасно, слушай на здоровье. Зачем об этом трубить на каждом углу. Мало что ли рекламы?
Хотя эту рекламу, уже и здесь рекламируют. Чернов кабель - forever! viewtopic.php?p=29837&sid=a27bfbea28cf7 ... 518#p29837
Чернов кабель даже в null test победил ̶о̶б̶ы̶ч̶н̶ы̶й̶ ̶с̶т̶и̶р̶а̶л̶ь̶н̶ы̶й̶ ̶п̶о̶р̶о̶ш̶о̶к̶ оригинальный кабель.
Хотя кто кого победил непонятно. Но типа, разница есть.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

uriy писал(а): 29 авг 2023, 12:04Screenshot_3.png
Теж саме, в треках від Adam'а різниці не чую.
Зато у відео звідси без проблем :D , ось залив.
Изображение
Justas* писал(а): 29 авг 2023, 12:11 Чернов кабель даже в null test победил ̶о̶б̶ы̶ч̶н̶ы̶й̶ ̶с̶т̶и̶р̶а̶л̶ь̶н̶ы̶й̶ ̶п̶о̶р̶о̶ш̶о̶к̶ оригинальный кабель.
Хотя кто кого победил непонятно. Но типа, разница есть.
От і я семпли Лектора порівняв, не занулюються:
Difference (rms) = -32,15dB [-32,85dBA]
Correlated Null Depth=26,65dB [23,61dBA]
PK Metric RMS=-34,6dBFS
Послухав так і є, Михайло чимсь стукає на задньому плані, мабуть додає реалістичності звучання дорогому кабелю.
Аватара пользователя
Justas*
Гуру электроники☆☆☆☆
Сообщения: 1614
Стаж: 2 года 7 месяцев
Репутация: 934
Откуда: Украина
Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение Justas* »

На мой ух, записи у Лектора не микрофонные. Не чувствуется "комнаты". Для любительской записи в комнате на посредственных АС, как то уж слишком хорошо.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение XIAN »

Justas* писал(а): 29 авг 2023, 15:20 Не чувствуется "комнаты".
Гляньте повне відео, там на другому треці(Ain't no Sunshine) чудово чути кімнату. Ну і в лінію так бездарно записати, щоб 0,5дБ різниця в гучності була, це навіть з "талантом" Лектора складно.
Аватара пользователя
m-shara
Постоянный житель
Сообщения: 421
Стаж: 1 год 4 месяца
Репутация: 83
Откуда: Латвия
Аудио система: JVC TD-V662.JVC TD-V562.GRUNDIG CCF 5500. SONY WALKMAN: (WM-36,WM-DD33,WM-EX522,и др.),
JLH 1969
FX-Audio - FX502S PRO
Акустика: Sony SS-G1 MK2
AKG K514, ATH-AVC500, Koss PortaPro, Sony MDR-005
Звуковая: Focusrite 2i4, 3i2
и др.

Re: Теория о влиянии кабелей на звук (любых)

Сообщение m-shara »

uriy писал(а): 29 авг 2023, 10:46
m-shara писал(а): 29 авг 2023, 10:38 Да я то как раз и не слышу разницы :lol: Вы бы выше почитали...
Ну хорошо... тогда к чему выдвигать теории влияния монохроматического света на высоко углеродистые сплавы железа?
Там же и написано почему.
Ответить

Вернуться в «Флейм»