Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




PAM8406

Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

PAM8406

Сообщение ARTShaving »

Вітаю, шановні!
Підшукую хороший підсилювач для невеликої блютуз акустики.
Переглянувши пропозиції по ринку, звернув увагу на підсилювач pam8406. В оглядах є інформація, що цей підсилювач має можливість роботи в режимі АВ.
На мій особистий слух відтворює музику приємніше за pam8403, при однакових умовах.
На жаль, з вимірювальних приладів маю тільки тестер, тож можливості зняти параметри не маю.
Можливо в когось з форумчан вже є досвід роботи з цим підсилювачем. Поділіться, будь ласка, досвідом його роботи. Дякую!
V63s
Почетный пользователь
Сообщения: 132
Стаж: 3 года 1 месяц
Репутация: 18
Откуда: РБ
Аудио система: Амфитон, Topping TP22 (ta2050), tpa3116d2, TPA3221, S90, рупорная акустика

Re: PAM8406

Сообщение V63s »

Я пробовал 8403 и 8406. У меня бумбокс на PAM8403, добавил фильтры выходные( дроссели 10 микрогенри + 0.47 микрофарад). Для колонки блютуз на аккумуляторе лучше использовать в классе D, меньше ток потребления, дольше работает без зарядки. По звуку 8406 в АБ и в D не отличимы, при уменьшении питания батареи качество звука ухудшается.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: PAM8406

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 15 окт 2023, 08:52 Підшукую хороший підсилювач для невеликої блютуз акустики.
Який чіп використовується у блютузі? Просто якщо блютуз не APTX HD то немає великого сенсу шукати гарний підсилювач так як обмеження будуть на боці блютузу.
ARTShaving писал(а): 15 окт 2023, 08:52 Переглянувши пропозиції по ринку, звернув увагу на підсилювач pam8406. В оглядах є інформація, що цей підсилювач має можливість роботи в режимі АВ.
На мій особистий слух відтворює музику приємніше за pam8403, при однакових умовах.
Якщо ви вже слухали цей підсилювач, то навіщо вам його вимірювання?
ARTShaving писал(а): 15 окт 2023, 08:52 На жаль, з вимірювальних приладів маю тільки тестер, тож можливості зняти параметри не маю.
Можливо в когось з форумчан вже є досвід роботи з цим підсилювачем. Поділіться, будь ласка, досвідом його роботи. Дякую!
Зазвичай можна брати виміри з даташиту на мікросхему, рідко коли у залізі можна виміряти показники краще ніж у даташиті, тобто картинки в даташиті можна брати як найбільш оптимістичний варіант результатів вимірювань у залізі.
Ну і потім, як я розумію, то блютуз колонка вимагає корекції АЧХ яку роблять в дсп ядрі блютуз мікросхеми, тобто якщо не робити корекцію АЧХ, то шукати причину поганого звуку в підсилювачі проста витрата часу.
PAM8403.png
Sid
Постоянный житель
Сообщения: 299
Стаж: 2 года 11 месяцев
Репутация: 81
Откуда: Украина
Аудио система: JLH1969, ELAC BS 192, Fostex FE126EN

Re: PAM8406

Сообщение Sid »

ARTShaving писал(а): 15 окт 2023, 08:52 Вітаю, шановні!
Підшукую хороший підсилювач для невеликої блютуз акустики.
viewtopic.php?f=58&t=1121
Просто усилитель класса AB на микросхеме LM4863. (Блютуз отдельно).
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

Sid писал(а): 17 окт 2023, 00:26 viewtopic.php?f=58&t=1121
Просто усилитель класса AB на микросхеме LM4863. (Блютуз отдельно).
Цікавий підсилювач, дякую. З огляду на ціну та доступність тут рам8406 для мене виграє, його ціна 30 грн в Україні. Підсилювач на 4863 є в продажу тільки на Алі, але в Дніпро немає поштових поставок із-за прифронтової зони.
Знову ж, можна спробувати зібрати плату самому, але чи варто воно того в порівнянні з 8406, ось в чому питання..
Хоча, якщо взяти за ціль створити міні систему хай-енд з хорошим блютуз модулем та роздільним живленням то мабуть сенс є.
uriy писал(а): 16 окт 2023, 15:38 Який чіп використовується у блютузі? Просто якщо блютуз не APTX HD то немає великого сенсу шукати гарний підсилювач так як обмеження будуть на боці блютузу.
Дякую за посилання на APTX HD, навіть не знав про існування цього кодеку. Але розумію, що при його використанні далі отримаю обмеження на боці вже динаміків. :lol:
V63s писал(а): 16 окт 2023, 13:50 Я пробовал 8403 и 8406. У меня бумбокс на PAM8403, добавил фильтры выходные( дроссели 10 микрогенри + 0.47 микрофарад). Для колонки блютуз на аккумуляторе лучше использовать в классе D, меньше ток потребления, дольше работает без зарядки. По звуку 8406 в АБ и в D не отличимы, при уменьшении питания батареи качество звука ухудшается.
В оглядах на 8406 в режимі Д-класу бачив пилоподібне (дуже не гарне) АЧХ, тому якось навіть не дивився в сторону використання в класі Д. Спробую перевести з класу АВ в клас Д і послухати різницю.
Дякую за ваш досвід.

А чи можна якось покращити роботу 8406? чи вона вже і так "вижата" по максимуму?
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

Корпус під блютуз АС
Корпус під блютуз АС
Корпус, мареріал деревина ясеня.
V63s
Почетный пользователь
Сообщения: 132
Стаж: 3 года 1 месяц
Репутация: 18
Откуда: РБ
Аудио система: Амфитон, Topping TP22 (ta2050), tpa3116d2, TPA3221, S90, рупорная акустика

Re: PAM8406

Сообщение V63s »

PAM8406 может быть интересна лишь в режиме D при 5V на 2-х омной нагрузке.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

V63s писал(а): 17 окт 2023, 11:19 PAM8406 может быть интересна лишь в режиме D при 5V на 2-х омной нагрузке.
Чому рам8406 саме в такому підключенні буде цікавою?
V63s
Почетный пользователь
Сообщения: 132
Стаж: 3 года 1 месяц
Репутация: 18
Откуда: РБ
Аудио система: Амфитон, Topping TP22 (ta2050), tpa3116d2, TPA3221, S90, рупорная акустика

Re: PAM8406

Сообщение V63s »

В плане выходной мощности.
Вложения
IMG_20231017_144524.jpg
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: PAM8406

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 15 окт 2023, 08:52 Підшукую хороший підсилювач для невеликої блютуз акустики.
Подивіться плати все в одному з dsp і bluetooth на борту, типу такої, до неї ще є підходящий батарейний блок.
Думаю, що такий гарний корпус достойний і начинки кращої, ніж підсилювач за 1 доллар ;)
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 17 окт 2023, 16:34 Думаю, що такий гарний корпус достойний і начинки кращої, ніж підсилювач за 1 доллар ;)
Дякую за пропозицію, чудовий підсилювач для домашньої системи. :)
Під цей підсилювач потрібні потужні динаміки та об'ємні ящики.
Мені би щось на 5 вольт, та не більше 5 Ватт потужності. Щоб було легеньке й переносне.
Корпус має розміри 300ммх100мм, то можливо на фото він здається більшим.

Вже ця блютус колонка буде з 8406, а наступну продумаю з іншим підсилювачем.
Але то вже буде інша тема.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: PAM8406

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 17 окт 2023, 20:35 Під цей підсилювач потрібні потужні динаміки та об'ємні ящики.
Та заявлена потужність, то при максимальній напрузі живлення і спотвореннях 10%, реально добре якщо 10Вт в ньому буде нормальних.
Ще важливо не допускати кліпінгу підсилювача, а то можна динаміки попалити. По потужності краще запас мати, ніж замало.
Меньші плати теж бувають.
З платою все в одному простіше значно, меньша вірогідність шумів наловити і тому подібне, плюс еквалайзер не завадить.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 17 окт 2023, 22:22 З платою все в одному простіше значно, меньша вірогідність шумів наловити і тому подібне, плюс еквалайзер не завадить.
Дякую за «наводку», знайшов на Пром підсилювач рам8406 з блютуз модулем на одній платі.

https://prom.ua/ua/p1388539505-stereo-u ... 2c_app_ios
V63s
Почетный пользователь
Сообщения: 132
Стаж: 3 года 1 месяц
Репутация: 18
Откуда: РБ
Аудио система: Амфитон, Topping TP22 (ta2050), tpa3116d2, TPA3221, S90, рупорная акустика

Re: PAM8406

Сообщение V63s »

У меня на кухне работает такой модуль(https://prom.ua/ua/p1877347880-audio-usilitel-a158.html). Я им доволен. В нем регулятор громкости больше внушает доверие.
Аватара пользователя
Justas*
Гуру электроники☆☆☆☆
Сообщения: 1614
Стаж: 2 года 7 месяцев
Репутация: 934
Откуда: Украина
Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721

Re: PAM8406

Сообщение Justas* »

Нафиг вообще эти крутилки.
Вот, три в одном + пульт.
viewtopic.php?p=23479#p23479
Что либо более качественное в бумбокс на фото, ставить нет смысла. Узкое место - акустика.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

В своїй ситуації відмовився від «крутілки» на корпусі колонки. Навіщо вона потрібна, коли з телефону легко регулюється гучність звуку? Телефон також працює як пульт, по суті.

Динаміки під рам8406 досить складно підібрати. Хочеться, щоб був широкий діапазон частот з відтворенням НЧ при маленьких габаритах самої головки.
І головне, щоб звучання акустики мало емоційний вплив при прослуховуванні, а не просто фонило наче радянська радіоточка. :D
Звичайно ж все відносно, але все таки цілі такі є..
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: PAM8406

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 18 окт 2023, 08:48 Динаміки під рам8406 досить складно підібрати. Хочеться, щоб був широкий діапазон частот з відтворенням НЧ при маленьких габаритах самої головки.
А ви отвори в корпусі не маючи динаміків зробили? Взагалі то правилтно від ДГ відштовхуватись, корпус і особливо підсилювач вже підтнаявні головки робиться/підбирається.
А який діаметр отворів в корпусі?
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 18 окт 2023, 09:40 А ви отвори в корпусі не маючи динаміків зробили?
Передивився інтернет, вибрав півдесятка динаміків, придбав, вислухав, вибрав з них одну пару.
По розмірам динаміків зробив розрахунок корпусу. Отвори в корпусі закриваються накладками під динаміки, діаметр отвору 52 мм. Викладу пізніше фото.
Корпус фрезерований з цільного бруска ясеня.
Аватара пользователя
Justas*
Гуру электроники☆☆☆☆
Сообщения: 1614
Стаж: 2 года 7 месяцев
Репутация: 934
Откуда: Украина
Аудио система: viewtopic.php?p=17721#p17721

Re: PAM8406

Сообщение Justas* »

ARTShaving писал(а): 18 окт 2023, 08:48 І головне, щоб звучання акустики мало емоційний вплив при прослуховуванні, а не просто фонило наче радянська радіоточка. :D
…Отвори в корпусі закриваються накладками під динаміки, діаметр отвору 52 мм.
Емоційний вплив и динамик 52мм в объёме меньше 0,5Л, вещи несовместимые.
По розмірам динаміків зробив розрахунок корпусу.
Размер (объём) под динамик, рассчитывается исходя из его TS параметров, а не по диаметру.
Баса (даже верхнего) у Вас не будет.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

Justas* писал(а): 18 окт 2023, 11:59 Емоційний вплив и динамик 52мм в объёме меньше 0,5Л, вещи несовместимые.

Размер (объём) под динамик, рассчитывается исходя из его TS параметров, а не по диаметру.
Баса (даже верхнего) у Вас не будет.
Давлячись якого емоційного впливу очікувати. Це ж вам не дудка самопляска з старовинних казок. :D
Якщо фонова музика дає емоційне задоволення та не відволікає від основних справ, це вже перемога.

Зрозуміло, що від такого динаміка 40 Гц не отримаєш. В даній ситуації розрахунки відносні та дуже ситуативні і мабуть більше інтуітивні.
TS параметри ще ж треба десь взяти. :roll:
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: PAM8406

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 18 окт 2023, 14:30 Зрозуміло, що від такого динаміка 40 Гц не отримаєш. В даній ситуації розрахунки відносні та дуже ситуативні і мабуть більше інтуітивні.
TS параметри ще ж треба десь взяти.
А що ви за динаміки вибрали? Якщо брати якихось пристойних виробників то TS параметри в даташиті є, як приклад такий можете глянути. 2 дюйми це взагалі звосім мало, "бас" буде від 200Гц якщо пощастить. З такими динаміками треба ще третій ставити, чисто на баси, типу такого, а бажано більше.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: PAM8406

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 18 окт 2023, 14:30 Якщо фонова музика дає емоційне задоволення та не відволікає від основних справ, це вже перемога.
Вам дуже важлива компактність вашої блютуз колонки? Просто треба розуміти та враховувати той факт, що мініатюризація АС призводить до значного ускладнення досягнення середньостатистичних показників битових АС, зроблених у своїх номінальних розмірах. Зменшуючи обсяг динаміка доводиться жертвувати як його ККД так і його вихідними характеристиками, та сам динамік стає дорожче. Я це до того, що якщо просто збільшити габарити самої АС, то цим можна застосувати більш доступні і дешеві динаміки і при цьому отримати звук на порядок краще, ніж ви маєте.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 18 окт 2023, 15:59 А що ви за динаміки вибрали?
Не дорогі китайські динаміки на 2 дюйми по 120 грн за штуку. Як зрозумію яким чином тут виставляти відео, то виставлю на послухати. Бас є десь зі 100 Гц.
uriy писал(а): 18 окт 2023, 16:16 Вам дуже важлива компактність вашої блютуз колонки?
Так, розмір та дизайн це головні критерії для цієї акустики. Якість звуку має бути максимальна по якості, яка можлива при використанні мінімум затрат.
Колонку попросив виготовити мій хороший знайомий в подарунок дружині, щоб вона могла її слухати переносячи по квартирі.
Я зробив таку акустику, вона дуже сподобалась і їй і йому (вони не є аудіофіли).
Тож, знайомий в мене замовив ще 6 колоночок.
При збиранні цих шести колоночок мені стало вже більш цікаво заглибитись до якості підсилювача та блютуз модуля. Підсилювач рам8406 мене більш менш влаштовує, в порівнянні з іншими в цій ціновій категорії і для цього проекту..

Тема обговорення на даному Форумі заохотила мене подумати над розробкою та виконанням мініатюрної блютуз акустики для себе особисто. Хоча вже розумію, що обійдеться вона мені не дешево. Ну і по часу це може зайняти місяці, а може й рік. :lol:
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

Так виглядає колоночка на рам8406 в зборі.
Вложения
IMG_1031.jpeg
IMG_1032.jpeg
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

Так зібрав підсилювач рам8406 та блютуз модуль «в купу».
На іншому фото компановка внутрішньої частини.

Модулі блютуз, що на фото не якісні. Через один фонять і електроліт в 1000 мкр підʼєднаний на живлення не спасає повністю ситуацію.
Є такі ж плати тільки червоного кольору, ті мені сподобались більше. Звук (на слух) чистіший і фонового шуму немає взагалі. Але дівчина англійською мовою з китайським акцентом сповіщає про всі дії блютус модуля. :lol:
Вложения
IMG_1097.jpeg
IMG_1091.jpeg
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: PAM8406

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 18 окт 2023, 21:27 Так, розмір та дизайн це головні критерії для цієї акустики.
Зрозумів.
Це добре, що знайомому так сподобалося, що він захотів ще.
ARTShaving писал(а): 18 окт 2023, 21:27 Тема обговорення на даному Форумі заохотила мене подумати над розробкою та виконанням мініатюрної блютуз акустики для себе особисто. Хоча вже розумію, що обійдеться вона мені не дешево. Ну і по часу це може зайняти місяці, а може й рік. :lol:
Середньостатистична, в середній ціновій категорії, комп'ютерна активна настільна АС, переграє будь-яку носиму блютуз колонку. Тобто, якщо мобильність не важлива, то вигідніше купити середньостатистичну комп'ютерну АС і підключити до її входу блютуз приймач з аналоговим виходом для АС.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

uriy писал(а): 18 окт 2023, 21:47 Середньостатистична, в середній ціновій категорії, комп'ютерна активна настільна АС, переграє будь-яку носиму блютуз колонку. Тобто, якщо мобильність не важлива, то вигідніше купити середньостатистичну комп'ютерну АС і підключити до її входу блютуз приймач з аналоговим виходом для АС.
Я й розпочав свої експеременти з невеличкої активної АС.
Знайомий мене заохотив до блютус варіанту, так як вона мобільна і зручна.
Свої перші експерементальні компʼютерні АС теж підʼєднав до блютуз та почепив на стіні в кабінеті (я косметолог :roll:), тож процедури тепер проходять під релаксову музику. :lol:

Але хочеться, щось знову зробити для дому. Мобільна блютуз АС, трифонік, чи міні домашній кінотеатр з невеличким сабом.. Ось тепер в мене є над чим подумати.
Sid
Постоянный житель
Сообщения: 299
Стаж: 2 года 11 месяцев
Репутация: 81
Откуда: Украина
Аудио система: JLH1969, ELAC BS 192, Fostex FE126EN

Re: PAM8406

Сообщение Sid »

ARTShaving писал(а): 17 окт 2023, 09:04 З огляду на ціну та доступність тут рам8406 для мене виграє, його ціна 30 грн в Україні.
Хорошая шутка. :lol:
ARTShaving писал(а): 17 окт 2023, 09:04 Підсилювач на 4863 є в продажу тільки на Алі, але в Дніпро немає поштових поставок із-за прифронтової зони.
Попросите купить знакомого не из прифронтовой зоны: https://www.aliexpress.com/item/1005005 ... zhlP3jMleg
Цена с учётом доставки US $0.69 (Это меньше 30 грн. ;), да ещё и с выходом под наушники!) Наверняка и у нас его можно где-то купить.
ARTShaving писал(а): 17 окт 2023, 09:04 Знову ж, можна спробувати зібрати плату самому, але чи варто воно того в порівнянні з 8406, ось в чому питання..
Если Вы внимательно прочли ветку и доверяете тому, что там написано, то однозначно варто. Если Вам не нужна высокая громкость, которая будет маскировать все шумы рам8406, то усилитель на LM4863 для негромкой спокойной музыки то, что надо. По сравнению с классом D в ту-же стоимость есть два преимущества: качество звука и низкое энергопотребление в режиме простоя: всего 7 мА (если нет светодиода). https://3v3.com.ua/product_8615.html Обвязка элементарная.
ARTShaving писал(а): 17 окт 2023, 09:04 Хоча, якщо взяти за ціль створити міні систему хай-енд з хорошим блютуз модулем та роздільним живленням то мабуть сенс є.
Если "сенс є", забудьте о ценах в 30 грн. Если речь идёт о платке блютуза размером с ноготь и за $1, практически всё равно, какой у Вас усилитель - качество звука будет ужасным, как не мерь. Если ориентироваться на китайские ценники с того же Али, что-то более-менее нормальное начинается примерно от $25 без корпуса: https://www.aliexpress.com/item/32975808054.html ($23). И от ~35$ в корпусе: https://www.aliexpress.com/item/3300577 ... 1441835%21 ($36.86) И это, понятно, не "хай-енд". :)
Плюс нормальные блоки питания и хоть какой-то межблочный кабель. Таким образом что-то более-менее приличного качества будет стоить не менее 60 долларов, из которых цена самого усилителя будет составлять около 2% от общей суммы. ;) Про акустику вообще не говорим. Хотя, нет - говорим: "Емоційний вплив и динамик 52мм в объёме меньше 0,5Л, вещи несовместимые. Размер (объём) под динамик, рассчитывается исходя из его TS параметров, а не по диаметру. Баса (даже верхнего) у Вас не будет". Justas Вам абсолютно правильно всё сказал. В тех колонках, что Вы привели, самое ценное - это "деревина ясеня" ;). Увы. :(

Совершенно ни на чём не настаиваю - просто была подобная задача и этих миниусилителей перепробовал штук 30. Ну и, в конце-концов, понятие "качества" у всех своё - можно быть абсолютно всем довольным и за 30 грн. :)
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: PAM8406

Сообщение ARTShaving »

Sid писал(а): 19 окт 2023, 09:23 Если Вы внимательно прочли ветку и доверяете тому, что там написано, то однозначно варто. Если Вам не нужна высокая громкость, которая будет маскировать все шумы рам8406, то усилитель на LM4863 для негромкой спокойной музыки то, что надо. По сравнению с классом D в ту-же стоимость есть два преимущества: качество звука и низкое энергопотребление в режиме простоя: всего 7 мА (если нет светодиода). https://3v3.com.ua/product_8615.html Обвязка элементарная.

Совершенно ни на чём не настаиваю - просто была подобная задача и этих миниусилителей перепробовал штук 30. Ну и, в конце-концов, понятие "качества" у всех своё - можно быть абсолютно всем довольным и за 30 грн. :)
Зрозуміло, дякую! Відносно рам8406 питання для себе закрив. Сенсу в подальшому обговоренні цього підсилювача не бачу.
Рухаємось далі. :)
Аватара пользователя
velwind
Пользователь
Сообщения: 12
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 7
Откуда: Днепр
Аудио система: Focusrite 4i4 3rd gen

Re: PAM8406

Сообщение velwind »

ARTShaving писал(а): 17 окт 2023, 09:04
Sid писал(а): 17 окт 2023, 00:26 viewtopic.php?f=58&t=1121
Просто усилитель класса AB на микросхеме LM4863. (Блютуз отдельно).
Цікавий підсилювач, дякую. З огляду на ціну та доступність тут рам8406 для мене виграє, його ціна 30 грн в Україні. Підсилювач на 4863 є в продажу тільки на Алі, але в Дніпро немає поштових поставок із-за прифронтової зони.
Знову ж, можна спробувати зібрати плату самому, але чи варто воно того в порівнянні з 8406, ось в чому питання..
Хоча, якщо взяти за ціль створити міні систему хай-енд з хорошим блютуз модулем та роздільним живленням то мабуть сенс є.
Все доставляется с алика в Днепр. Заказываю пару месяцев мелочевку и доходит она без проблем. Могу подсказать как ;)
Это тот самый усилок https://www.aliexpress.com/item/1005005059479129.html ?
Ответить

Вернуться в «Аудио усилители»