Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




Наушники, что бы не слышать людей в офисе

Модератор: LinuxManiac

Ответить
Veoramid
Сообщения: 2
Стаж: 2 месяца
Репутация: 0
Откуда: Київ
Аудио система: Телефон

Наушники, что бы не слышать людей в офисе

Сообщение Veoramid »

Добрый день.

В офисе много разговоров, по темам, которые меня не касаются, что очень отвлекает от моей работы.
Просто наушники (полноразмерные) чуть помогают, но если включить музыку так, что бы заглушить людей - голова пухнет уже от музыки.

Посоветуйте как поискать наушники с активным шумоподавлением (?), что бы не слушать разговоры в офисе.
Возможно это будут наушники со встроенной "звуковой картой" aka DAC, с USB и микрофоном.

rozetka, brain дают очень странную выборку по моим параметрам - иногда под шумоподавлением они подсовывают просто полноразмерные наушники потому что конструктив уменьшает шум, иногда микрофон с шумоподавлением...

Как выбрать - я не разобрался, но за все деньги со зарплаты покупать не хочу.


Добридень.

В офісі багато розмов, на теми, які мене не торкаються, що дуже відволікає від моєї роботи.
Просто навушники (повнорозмірні) трохи допомагають, але якщо включити музику так, щоб заглушити людей - голова пухне вже від музики.

Порадьте як пошукати навушники з активним шумоподавленням (?), щоб не слухати розмови в офісі.
Можливо, це будуть навушники з вбудованою "звуковою картою" aka DAC, з USB і мікрофоном.

rozetka, brain дають дуже дивну вибірку за моїми параметрами - іноді під шумозаглушенням вони підсовують просто повнорозмірні навушники тому що конструктив зменшує шум, іноді мікрофон з шумозаглушенням.

Як вибрати – я не розібрався, але за всі гроші із зарплати купувати не хочу.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 778
Стаж: 3 года 4 месяца
Репутация: 332
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Наушники, что бы не слышать людей в офисе

Сообщение XIAN »

Отак подивіться. Стандартна рекомендація це Соні WH-1000XM4 і наступні моделі. Дуже дешеві не беріть і уважно читайте обзори/відгуки. Окрім основних функцій ще юзабіліті грає роль, надійність, акумулятор і тп. В дружини Microsoft Surface Headphones 2, теж хороші, але на морозі буває сенсорне керування не дуже добре працює, для офіса все гуд. Єдине що не очікуйте якості звука як в хороших проводних, ні Соні, ні Майкрософти до Сенхайзерів HD6XX/HD650 і близько не підбираються, хоч ціна і схожа буде. Ще Боузи хвалять за якість, саме активної шумоізоляції.
Взагалі, пошукайте в живу що є в продажі, в шумному магазині, як раз, саме те буде - потестувати.
Veoramid
Сообщения: 2
Стаж: 2 месяца
Репутация: 0
Откуда: Київ
Аудио система: Телефон

Re: Наушники, что бы не слышать людей в офисе

Сообщение Veoramid »

Дякую! Подивлюсь на що вистачить можливостей :)
Ответить

Вернуться в «Наушники»