Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Ответить
Olezhgodrummer
Новичок
Сообщения: 6
Стаж: 1 год 1 месяц
Репутация: 0
Откуда: Украина
Аудио система: Доработанные амфитон 25ас-027
Ламповик 6п3с+6н9с

Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение Olezhgodrummer »

Подскажите аналог hypex fa123 только гораздо дешевле? Есть идея на будущее, когда соберу трехполоску, интегрировать подобное решение в АС
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

Olezhgodrummer писал(а): 04 июл 2023, 11:52 Подскажите аналог hypex fa123 только гораздо дешевле? Есть идея на будущее, когда соберу трехполоску, интегрировать подобное решение в АС
Дешевле это только искать некий самопал. Или самому собирать по запчастям т.е. покупать дсп отдельно, уси отдельно, бп отдельно.
Можно поискать подобные решения в кар аудио, там есть процы с усями на одном борту.
mr. Dream
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 124
Стаж: 1 год 7 месяцев
Репутация: 103
Откуда: Ternopil
Аудио система: Class D amplifier / own development

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение mr. Dream »

Мене завжди дивували подібного роду запитання.
Коли хтось хоче значно дешевше, чим він готовий пожертвувати? Потужністю, якістю?
Можете розглянути мою розробку viewtopic.php?t=1498 як реально значно дешевшу альтернативу, але вам потрібно буде таких три моноблоки, кожен з яких по (реальних) 200Вт. Правда, там характеристики далеко не аудіофільські. Зате в про-аудіо використовуються вже більше року і замовники дуже задоволені якістю відтворення. Бо вони не чують третьої гармоніки :D
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение XIAN »

Olezhgodrummer писал(а): 04 июл 2023, 11:52 Подскажите аналог hypex fa123 только гораздо дешевле? Есть идея на будущее, когда соберу трехполоску, интегрировать подобное решение в АС
Є в Парк Аудіо схожа штука, але важко сказати, що значно дешевше. Чіп DSP простий - adau1701, програмується З Sigma Studio. В плані якості не знаю, думаю Хайпекс значно кращій.
Ще в природі є двоканалтні і одноканальні варіанти, їх вибір має бути ширшим, бо це все по більшій мірі для проаудіо, там поширена схема двополосний сателіт і саб із своїм підсилювачем, тіж 3 полоси але в 2х ящіках, ви так теж можете зробити.
Ось приклад з блютус і навіть TWS, правда потужності з запасом...
Ще можна пошукати на Алібабі, але трохи морока купувати звідти.
Якщо прям панель не принципово, або можете зробити її самостійно то можна взяти шось з китайських плат, типу такої. Також подивіться весь магаз цього Wondom, там є окремо плата DSP і підсилювачі різної потужності, судячі з роз'ємів і кабелі мають буть щоб все з'єднувати без мороки.
Такогож плана рішення є у Parts Express, можливо просто рібренд, але відгуки можна і на то і на то пошукати.
А тепер питання, а навіщо вам прямо в АС вставляти підсилювачі? З очевидних плюсів це короткі кабелі, інше мінуси, як мені видається. Виробникам зрозуміло, простіше продавати, але якщо це для домашнього стаціонарного використання мені електроніка окремо виглядає цікавіше.
Olezhgodrummer
Новичок
Сообщения: 6
Стаж: 1 год 1 месяц
Репутация: 0
Откуда: Украина
Аудио система: Доработанные амфитон 25ас-027
Ламповик 6п3с+6н9с

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение Olezhgodrummer »

XIAN писал(а): 04 июл 2023, 22:12
Olezhgodrummer писал(а): 04 июл 2023, 11:52 Подскажите аналог hypex fa123 только гораздо дешевле? Есть идея на будущее, когда соберу трехполоску, интегрировать подобное решение в АС
Є в Парк Аудіо схожа штука, але важко сказати, що значно дешевше. Чіп DSP простий - adau1701, програмується З Sigma Studio. В плані якості не знаю, думаю Хайпекс значно кращій.
Ще в природі є двоканалтні і одноканальні варіанти, їх вибір має бути ширшим, бо це все по більшій мірі для проаудіо, там поширена схема двополосний сателіт і саб із своїм підсилювачем, тіж 3 полоси але в 2х ящіках, ви так теж можете зробити.
Ось приклад з блютус і навіть TWS, правда потужності з запасом...
Ще можна пошукати на Алібабі, але трохи морока купувати звідти.
Якщо прям панель не принципово, або можете зробити її самостійно то можна взяти шось з китайських плат, типу такої. Також подивіться весь магаз цього Wondom, там є окремо плата DSP і підсилювачі різної потужності, судячі з роз'ємів і кабелі мають буть щоб все з'єднувати без мороки.
Такогож плана рішення є у Parts Express, можливо просто рібренд, але відгуки можна і на то і на то пошукати.
А тепер питання, а навіщо вам прямо в АС вставляти підсилювачі? З очевидних плюсів це короткі кабелі, інше мінуси, як мені видається. Виробникам зрозуміло, простіше продавати, але якщо це для домашнього стаціонарного використання мені електроніка окремо виглядає цікавіше.
Дякую за таку розгорнуту відповідь!!! Я просто якось подумав, що при триампінгу мені краще буде інтегрувати все в АС : amp, бж і т.д., а не городити окремо " стопки" апаратури. Хоча я ще все рівно в роздумах... наразі просто прикидую складність всього цього і ціну. Спочатку взагалі почав братись за цю ідею із за далекої неідеальності пасивних фільтрів, тобто якщо і робити, то щоб і розділ частот і фазові артефакти , все звести як треба ( пасивним фільтром всього не досягти), тому і взявся за цю тему, але наразі розумію що ці рішення мабуть в немалу копійку виллються. Може щось простіше порадите? Можливо це якийсь електронний (активний) кросовер? А можливо не варто паритись і робити пасивний фільтр ( не без вимірювань, мікрофон маю вимірювальний). Якось так... , аж голова кипить, не знаю куди дивитись
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

XIAN писал(а): 04 июл 2023, 22:12 Якщо прям панель не принципово, або можете зробити її самостійно то можна взяти шось з китайських плат, типу такої.
Знайти би нормальні виміри цієї плати. Китайці вміють начудити на повну. Може шум підсилювача бути великий, що автоматично накладає обмеження на чутливість динаміків. Так само дсп вони застосували слабенький, так само точно чув що ASRC у цьому дсп не дуже добре справляється з прийомом цифрового сигналу, те саме чув і за АЦП і ЦАП, вони теж не дуже добре впливають на звук. Загалом є велика ймовірність, що ця плата може виявитися не зовсім придатною для активної АС. Хоча ціна реально приваблива. Тут або покупати самому і дивитися, або довго і нудно рити інтернет в пошуках адекватного огляду цієї плати. Я б все-таки щось з караудіо пошукав, там дсп вже по новіші застосовують і вимірювання роблять і показують. Ціни там звичайно вище. Але така се ля ви.
Це як приклад.
https://splaudio.com.ua/catalog/protses ... nce-dsp6l/
Та огляд на нього с замерами.


XIAN писал(а): 04 июл 2023, 22:12 А тепер питання, а навіщо вам прямо в АС вставляти підсилювачі? З очевидних плюсів це короткі кабелі, інше мінуси, як мені видається. Виробникам зрозуміло, простіше продавати, але якщо це для домашнього стаціонарного використання мені електроніка окремо виглядає цікавіше.
Я вважаю тут багато залежить від переваги та цільового використання АС.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

Olezhgodrummer писал(а): 05 июл 2023, 00:35 Спочатку взагалі почав братись за цю ідею із за далекої неідеальності пасивних фільтрів, тобто якщо і робити, то щоб і розділ частот і фазові артефакти , все звести як треба ( пасивним фільтром всього не досягти),
Що ви маєте на увазі під фазовими артефактами?
Як я розумію, основна проблема зведення трьохсмужок це знайти динаміки які співаються один з одним у зоні спільної роботи, якщо таких динаміків немає, то мабуть єдиний вихід із ситуації це застосування КІХ поділу смуг високим порядком, щоб зменшити спільну зону роботи динаміків. А КИХ розподіл смуг не кожен дсп вміє робити в потрібному обсязі, той же ADAU1701 дуже слабкий у цьому напрямку.

Я думаю що б визначиться чи потрібно вам у вашій трисмужці цифровий поділ смуг і корекція АЧХ, то краще взяти багатоканальну звукову карту і з її допомогою перевірити вашу трьохполсоку за допомогою комп'ютерних програм, які вміють робити смуги і т.д. і т.п.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение XIAN »

Olezhgodrummer писал(а): 05 июл 2023, 00:35 Я просто якось подумав, що при триампінгу мені краще буде інтегрувати все в АС : amp, бж і т.д., а не городити окремо " стопки" апаратури.
Температурний режим, зручність ремонту, потреба тягати довгі кабелі із цифрою, або лінійним рівнем не на користь встроєних підсилювачів.
Що у вас уже є з аппаратури окрім того що в профілі? Маю на увазі звукові карти і підсилювачі.
Варіант як каже Юрій, взяти ЗК і на ній поділити, найпростіший, для того щоб зрозуміти чи воно того варте взагалі, я сам так починав. Перші експерименти були на стереоцапі, стереопідсилювачі і двуполосці в моно.
Другий простий варіант це ресивер 5.1/7.1. По HDMI виводите туди звук як в багатоканальну ЗК, і в софті "ріжете". На OLX можна щось недорого взяти для експериментів.
Варіант ЗК загалом нормальний, але не суперзручний, DSP , в плані зручності, звісно краще, особливо якщо не тільки з ПК слухати, тут вже треба від потреб плясати і бюджету. Щоб зрозуміти які потреби, краще почати із софта, спробувати румкоррекцію на довгих КІХ фільтрах, порівняти з короткими і просто БІХ. Потім вже думати як це зробити окремо в залізі.
uriy писал(а): 05 июл 2023, 14:05 Китайці вміють начудити на повну.
Так і є, треба відгуки читати уважно. Але для навчання і розуміння що воно таке, за такі гроші важко їх сварити) пара таких дешевша за готовий спікер процессор з Алі, до якого ще підсилювачі треба.
До автомобільних якось настрожено відношусь, починаючи із живлення 12В. Мені проаудіо прилади подобаються, але ціни трошки інші.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

XIAN писал(а): 05 июл 2023, 15:39 Температурний режим, зручність ремонту, потреба тягати довгі кабелі із цифрою, або лінійним рівнем не на користь встроєних підсилювачів.
Клас Д не дуже те й гріється. Довгі цифрові кабелі набагато менше фонують в ефір, ніж довгі силові кабелі від класу Д, а якщо застосувати оптику, то це взагалі супер буде з випромінювань в еіфр. Для аналогового сигналу балансна лінія нівелює вплив довгої лінії, яка не буде така вже і довга. Ремонт то, можливо складним у кожному рішенні т.к. все залежить від конструктивного виконання в корпусі. Та й ремонтувати там по суті нічого, якщо все розумно зроблено і узгоджено, а електролітичні конденсатори по живленню стоять якісні, то мінімум років десять туди лазити не доведеться.
XIAN писал(а): 05 июл 2023, 15:39 Але для навчання і розуміння що воно таке, за такі гроші важко їх сварити) пара таких дешевша за готовий спікер процессор з Алі, до якого ще підсилювачі треба.
Ну так то так. Але за такого підходу з'являється велика ймовірність отримати незадовільний результат і закинути цей напрямок.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение XIAN »

uriy писал(а): 05 июл 2023, 16:50 Клас Д не дуже те й гріється.
Та я все розумію, але в конкретних випадках можуть бути н'юанси. В плейт ампах вентилятори охолодження не рідкість, і в готових АС, як приклад D&D 8C, там в дні вентилятор є.
Щоб без проблем використовувати цифрову комутацію, девайси що підключаються мають бути із сквозним підключенням, як той же fa123, але от саме оптика там тільки вхід, і де ви візьмете 2 оптичних вихода на ЗК? То ганяти цифру звичайно добре, але треба дивитись уважно, щоб не прийшлось ще докумовивати професійний інтерфейс з потрібною кількістю виходів. Ну і комутація, купити або зібрати AES шнурок не так просто, як пару відрізків акустичного, або силового кабеля відкусити, хоча і складного нічого нема.
Якщо система блочна, то замість одного компонента можно підмінний поставити і далі користуватись, а от як плейт амп вийде з ладу, то доведеться в тиші сидіти поки не відремонтуєш, або інший не доїде.
Ну і для самоділок зручно просто ящик з динаміками мати, можна якщо натхнення є інший зібрати і до тогож комплекту апаратури підключити. Якщо кабелі напрягають в АС ставим Speakon на 6 контактів і провід шестижильний берем.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

XIAN писал(а): 05 июл 2023, 17:27 Та я все розумію, але в конкретних випадках можуть бути н'юанси.
Само собою все залежить від конкретики, якщо наприклад стерео пидсилювач і бж в 300Вт засовують в полочну компактну АС, то там вентилятор вже напрошується коли користувач вирішить взяти всю потужность. Але якщо ми собі збираємо полочну АС і знаємо що 50Вт це максиму що нам потрібно буде від уся, то вентилятор не потрібен буде.
XIAN писал(а): 05 июл 2023, 17:27 Щоб без проблем використовувати цифрову комутацію, девайси що підключаються мають бути із сквозним підключенням, як той же fa123, але от саме оптика там тільки вхід, і де ви візьмете 2 оптичних вихода на ЗК?
Є пасивний дільник оптичного сигналу, коштує копійки, щоправда часом працює так само, тобто не завжди його бачить пристрій. Є активні дільники, які теж не дорого коштують.
XIAN писал(а): 05 июл 2023, 17:27 То ганяти цифру звичайно добре, але треба дивитись уважно, щоб не прийшлось ще докумовивати професійний інтерфейс з потрібною кількістю виходів.
Ну так то так, потрібно чітко розуміти, що саме потрібно від підсилювача і дсп.

XIAN писал(а): 05 июл 2023, 17:27 Якщо система блочна, то замість одного компонента можно підмінний поставити і далі користуватись, а от як плейт амп вийде з ладу, то доведеться в тиші сидіти поки не відремонтуєш, або інший не доїде.
Ну, так це в будь-якому випадку стосується обох реалізацій, ніхто в принципі не забороняє зробити блокову систему в самій АС, і модернізувати АС блоками. Питання лише у тому, наскільки це виправдано загалом. Приміром я поставив свій цифроатків на задню стінку АС і у мене немає потреби там щось міняти або ремонтувати, всі налаштування АС відбуваються на комп'ютері в програмній частині, знову ж таки, ламатися там по суті нічому, якщо трохи подумати і не перевантажувати динаміки або підсилювачі по потужності, в моєму випадку потужність підсилювача не дозволяє спалити НЧ та СЧ динамік, у самому підсилювачі є захист від к.з. по виходу, в результаті максимум що там можна спалити, так це ВЧ динамік, але підсилювач не згорить, тобто не потрібно буде розбирати підсилювальну частину, потрібно буде просто замінити ВЧ динамік, хоча знову ж таки, за бажання можна зменшити Ку ВЧ підсилювача і тим самим взагалі не потрібно буде ні чого розкривати та міняти.

XIAN писал(а): 05 июл 2023, 17:27 Ну і для самоділок зручно просто ящик з динаміками мати, можна якщо натхнення є інший зібрати і до тогож комплекту апаратури підключити. Якщо кабелі напрягають в АС ставим Speakon на 6 контактів і провід шестижильний берем.
Ну звичайно можна, але все залежить від кінечної мети, якщо потрібно просто слухати АС і не займатися експериментами, то краще всю требуху ставити всередину корпусу АС. Ви міркуєте з позиції про устаткування, там треба мати певну універсальність, тобто можливість комутації різних механізмів, а побутовому застосуванні це не так актуально, у побуті це вже питання естетики, тобто справа смаку.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение XIAN »

uriy писал(а): 05 июл 2023, 18:08 а побутовому застосуванні це не так актуально, у побуті це вже питання естетики, тобто справа смаку.
Ще не забувайте про розетку за кожною АС або додатковий кабель, і що якщо це не стерео, а кінотеатр?
Я не спорю що є у обох варіантів переваги і недоліки. Просто плейт амп це специфиічна конструкція, популярність її меньша, тому прийдеться доплатити, при цьому неочевидно, чи воно потрібно.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

XIAN писал(а): 05 июл 2023, 18:42 Ще не забувайте про розетку за кожною АС або додатковий кабель,
Так, потрібно до кожної АС тягнути свої 220В, і ще думати де найоптимальніше відключати це все від мережі. У мене звичайний мережевий трійник стоїть із вимикачем. Але не завжди таке прийнятно.
XIAN писал(а): 05 июл 2023, 18:42 і що якщо це не стерео, а кінотеатр?
Ну я як би міркую з позиції порушеної теми, тобто активна трьохполсока.
XIAN писал(а): 05 июл 2023, 18:42 Я не спорю що є у обох варіантів переваги і недоліки. Просто плейт амп це специфиічна конструкція, популярність її меньша, тому прийдеться доплатити, при цьому неочевидно, чи воно потрібно.
Згоден.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение XIAN »

uriy писал(а): 05 июл 2023, 20:04 Ну я як би міркую з позиції порушеної теми
Хай не 5.1, а просто сабвуферів треба додати. Багато чого треба наперед передбачіти. У виробників все це є, відповідь буде купіть в нас готове, всім зручно в принципі окрім ціни. Навіщо себе зі старту обмежувати?)
Olezhgodrummer
Новичок
Сообщения: 6
Стаж: 1 год 1 месяц
Репутация: 0
Откуда: Украина
Аудио система: Доработанные амфитон 25ас-027
Ламповик 6п3с+6н9с

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение Olezhgodrummer »

Люди, я взагалі тільки буду в майбутньому складати 3полоску і, наразі, по організації підсилення та кросоверів все тільки в голові. Можливо, я не з того почав питати ( просто мені сподобалась ідея щоб вставити в АС щось подібне hypex і настроїти всю систему під свій смак). Можливо правильніше було б питати " що б мені товариство порадило : пасивні фільтри, чи посмуговий розподіл і підсилення" . Гадаю, начитавшись, ваших всіляких варіантів, посмуговий то буде для мене дорого. На борту в мене ламповий двухтакт, який колись сам склав, FX audio 502s pro, ще дивлюсь в бік студійного підсилювача SDA-1 ( знайомі продають) .
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

Olezhgodrummer писал(а): 06 июл 2023, 12:42 що б мені товариство порадило : пасивні фільтри, чи посмуговий розподіл і підсилення" .
Річ у тім, що на це запитання можете відповісти лише ви, так як тільки ви розумієте, що вам потрібно від АС. Зі своєї дзвіниці я можу сказати, що досягти осудного результату при пасивній фільтрації складніше, ніж при активному розподілі смуг. При цьому отримати негативний результат можна в обох підходах. Знову ж таки, якщо ви займаєтеся цим як хобі, тобто вам просто цікаво цим займатися, і при цьому ви обмежені у фінансах, мабуть почати з пасивної фільтрації з фінансів буде дешевше, але отримати бажаний результат там буде складніше.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

Olezhgodrummer писал(а): 06 июл 2023, 12:42 ще дивлюсь в бік студійного підсилювача SDA-1 ( знайомі продають) .
Глянув на параметри цього підсилювача, якщо мова за Д клас, то він не коштує своїх грошей. Та й навіщо він вам? Легше вже купити плати клону енкору і мати куди кращі ТТХ за менші гроші.
viewtopic.php?t=1582
Последний раз редактировалось uriy 06 июл 2023, 15:10, всего редактировалось 1 раз.
Olezhgodrummer
Новичок
Сообщения: 6
Стаж: 1 год 1 месяц
Репутация: 0
Откуда: Украина
Аудио система: Доработанные амфитон 25ас-027
Ламповик 6п3с+6н9с

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение Olezhgodrummer »

uriy писал(а): 06 июл 2023, 14:54
Olezhgodrummer писал(а): 06 июл 2023, 12:42 ще дивлюсь в бік студійного підсилювача SDA-1 ( знайомі продають) .
Глянув на параметри цього підсилювача, якщо мова за Д клас, то він не коштує своїх грошей. Та й навіщо він вам? Легше вже купити плати клону енкору і мати куди кращі ТТХ за менші гроші.
viewtopic.php?t=1582
Ну а яка вартість плат унч і бж ( короче, підсилювача без корпусу) на сьогоднішній день. Це я про клон нкор.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 682
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение uriy »

Olezhgodrummer писал(а): 06 июл 2023, 19:10 Ну а яка вартість плат унч і бж ( короче, підсилювача без корпусу) на сьогоднішній день. Це я про клон нкор.
Ну за посиланням вказано 65 доларів за один канал. Блок живлення я не думаю що буде дорожче 40 баксів, разом виходе не більше 170 баксів, ну думаю за 30 баксів можна прикупити старий радянський АВшник для корпусу, в результаті грубо кажучи за 200 баксів можна зібрати підсилювач який за вимірюваними параметрами є найкращим у Д класі. Я не знаю за яку ціну вам друг продає той студійний підсилювач, я знайшов його за 500 баксів в інтернеті, навіть якщо друг вам його продасть за 200 баксів, він все одно не вартий того в порівнянні з клоном пурифай який робить sous. Єдине, що я не рекомендую розгоняти его на всі 400Вт, краще використовувати його на меншій потужності, тобто взяти блок живлення на +/-48В, підсилювач менше грітиметься як мінімум. Та й щодо студійних підсилювачив, зазвичай хороші підсилювачі не продають, оскільки вони їм самим потрібні.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 331
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение XIAN »

Olezhgodrummer писал(а): 06 июл 2023, 19:10 Ну а яка вартість плат унч і бж ( короче, підсилювача без корпусу) на сьогоднішній день. Це я про клон нкор.
Отут ціни на плати, про БП треба думати, чи на кожну плату окремо, чи один на всі. Якщо кілька плат від одного БП заживити можно наловить земляних петель і мучітись потім із шумом, для активу дуже актуальна проблема. Я збирав стереопідсилювач на таких БП, все добре вийшло, але якщо наприклад 6 каналів, то вже трохи не бюджетно буде. В темі про збірку Клона можна найти посилання на більш дешеві БП з Алі.
Ще дивітьс щовбудований захист є тільки в топових платах.
Аватара пользователя
LinuxManiac
Добрейший модератор
Сообщения: 916
Стаж: 5 лет 1 месяц
Репутация: 554
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение LinuxManiac »

Часть сообщений выделена в новую тему
О нужности сабвуфера в домашней аудиосистеме и проблемах с АФЧХ в месте прослушивания
viewtopic.php?f=53&t=1726#p28889

Другая часть сообщений выделена в новую тему
Про рупоры и волноводы
viewtopic.php?t=1731
050-246-3341; Viber: 068-362-3497; Skype: spswmsw
Аватара пользователя
LinuxManiac
Добрейший модератор
Сообщения: 916
Стаж: 5 лет 1 месяц
Репутация: 554
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Что то есть дешевле чем hypex fa123?

Сообщение LinuxManiac »

Сообщение удалено.
Здесь Форум, а не чат про остроумие.
Для флуда есть соответствующий раздел.
Модератор.
050-246-3341; Viber: 068-362-3497; Skype: spswmsw
Ответить

Вернуться в «Аудио источники»