Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




АС для спальної кімнати

uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 24 ноя 2023, 13:10
uriy писал(а): 23 ноя 2023, 23:08 Із цим необхідним струмом від БЖ не все так просто. З цією необхідною потужністю від БЖ можна трохи збожеволіти.
Можу організувати трансформаторний БЖ на 50 вольт, але мені не потрібно це.
Думка про БЖ на 24 вольти та 10А виникає з бажання отримувати хороше відігравання пікових значень музичного тракту при малій гучності. Ви мене в цьому сенсі заспокоїли, дякую. Подивлюсь БЖ 24 вольта на 6-8А з кращими електролітами.
Самые ходовые БП на 24В 5А, они самые обкатанные, но даже их нужно поискать, не каждый БП держит заявленные 5А. По поводу пиков на малой громкости, это всё бабушкины сплетни. Т.к. максимально пиковый сигнал который выдаст ваш УНЧ, в первую очередь зависит от уровня входного сигнала, и когда ручка громкости у нас стоит около минимума, то говорить о каком то там неотработанном пике музыкального сигнала - бессмысленно. Это убеждение о запасе мощности роддом из давнего прошлого, когда ещё не было усилителей класса Д и стабилизированных ИБП. Ранее в серийных усилителя АВ класса экономили на мощности трансформаторов и ёмкости конденсаторов, учитывая пик фактор музыки т.е. БП в этих усилителях был по мощности в три раза слабее чем сам усилитель, что приводило к плохому контролю НЧ звена в тяжёлых многополосных АС типа S90, и народ чисто эмпирически слышал то, что чем мощнее УНЧ подключен к тяжёлой АС, тем лучше та играет, а причина банальна - в более мощном УНЧ стоит более мощный БП, БП который мог позволить усилителю более уверенно контролировать сложную АС. С тех пор как появились стабилизированные ИБП и мостовые усилители класса Д, это всё стало не актуальным т.к. стабилизированный ИБП держит хорошо выходное напряжение, а мостовой УНЧ не перекашивает полюса питания как в полумостовых УНЧ с двумя полюсным питанием. Так что не заморачивайтесь с током, 5А вам хватит качать ширик мостовым УНЧ, и разницы в звуке между БП с 10А и 5А вы не услышите, по причине что её просто там не будет, при условии что ИБП имеют 100Гц пульсации и спектральный шум на одинаковом уровне.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

uriy писал(а): 24 ноя 2023, 14:06 Самые ходовые БП на 24В 5А, они самые обкатанные, но даже их нужно поискать, не каждый БП держит заявленные 5А.
Дякую за розгорнуту відповідь, дуже круто, просто і зрозуміло.

Звернув увагу на декілька БЖ.
Перший:
http://kit-amp.com/switching-power-supply-24v-6a
Другий:
https://radiostore.com.ua/ua/p129259032 ... -blok.html

Дуже між собою схожі. Перший дорожче, ще й доставка коштує близько 100 грн. Другий дешевший і без доставки, бо можу придбати в Дніпрі. Який з них буде кращим?
Чи може є більш підходяжча стаціонарна плата?
Про частоту 100 герц продавці не вказують.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 24 ноя 2023, 14:52 Дуже між собою схожі. Перший дорожче, ще й доставка коштує близько 100 грн. Другий дешевший і без доставки, бо можу придбати в Дніпрі. Який з них буде кращим?
Чи може є більш підходяща стаціонарна плата?
Про частоту 100 герц продавці не вказують.
Это концептуально два одинаковых БП, они на 4А длительного тока и 6А пикового, чего вам хватит с головой. Делают их в Китае, это классический обратноход который обычно хорошо себя ведёт на музыкальной нагрузке. Я обмерял свои УНЧ на подобных БП, они по 100Гц чуть чуть хуже того, что я вам показывал на али, но в целом уровень 100Гц пульсаций у него критически мал, а по сравнению с трансформаторным БП, можно сказать что 100Гц там вообще нету. А вообще, поищите себе б/у блок питания от ноутбука, они обычно 19В 4А, чего тоже для ширика хватит с головой. На рынках обычно есть место, где продают ненужное компьютерное старьё по бросовым ценам.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

uriy писал(а): 24 ноя 2023, 15:42
Это концептуально два одинаковых БП, они на 4А длительного тока и 6А пикового, чего вам хватит с головой.
Дякую!
Придбав той, що другий за посиланням.
В мене є такий на 12 вольт, він трохи дає фон, але електроліт на виході це «лікує». :D

В ці магазини хоч не заходь.. Постійно щось требе. Знову вийшов з набитими кишенями всілякими залізячками. :lol:
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 24 ноя 2023, 17:04 В мене є такий на 12 вольт, він трохи дає фон, але електроліт на виході це «лікує». :D
100Гц фон, или как белый шум?
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

Більше схоже на білий шум. Хоча цікаве питання, поміряю відпишусь.
Поставив сумарно 19400 мкр електроліти й шума взагалі немає. Вище в темі викладав фото.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 24 ноя 2023, 18:01 Поставив сумарно 19400 мкр електроліти й шума взагалі немає. Вище в темі викладав фото.
Я бачив, але так і не зрозумів про що там йшлося, т.к. фоном називають те, коли є певна частота, тобто наприклад 50Гц фон, а шум це коли на всіх частотах є якийсь чутний рівень. Тобто, немає шуму 100Гц, є фон 100Гц, а шум це якийсь чутний рівень розмазаний по всій частотній шкалі.
Нижче на картинці палиця яка стирчить на 100Гц це і є справжнісіньке фон який можна почути якщо чуйка у АС дуже висока. Палиці на 200Гц, 300Гц і т.д. це гармоніки від основної 100Гц плусації. Цей 100Гц фон це 100Гц пульсації БЖ, яку УНЧ не зміг притиснути повністю.
Фон 100Гц.png
Фон 100Гц.png (75.79 КБ) 1396 просмотров
Ну, а це класичний шум.
Шум.png
Шум.png (73.49 КБ) 1396 просмотров
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 01 ноя 2023, 17:52 Якщо немає необхідності робити саме кубики, то краще паралелепипеди робити, або якісь піраміди усічені та інше. У кубиків стояки між всіма стінками на одних і тих же частотаж будуть, складніше буде давити.
Послухав вашої поради й за вихідні склав щось геометричне. :lol: :lol:
Паралельні тільки верхня і нижня панелі.
Матеріал фанера 10 мм. Не сподобався мені матеріал товщиною, потрібно товще.
Щось мені інтуітивно підказує, що корпуси Фонкен під Фостекс потрібно робити з масиву сосни.
Вложения
IMG_1488.jpeg
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

Процес..
Вложения
IMG_1489.jpeg
IMG_1490.jpeg
IMG_1491.jpeg
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 26 ноя 2023, 21:41 Процес..
Ставте розпорки якщо думаєте що будуть панелі вібрувати. Хоча я думаю, для цих динаміків це не буде актуально.
Изображение
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 26 ноя 2023, 22:11 Ставте розпорки якщо думаєте що будуть панелі вібрувати. Хоча я думаю, для цих динаміків це не буде актуально.
Поклею ребра жорсткості на всю довжину вертикальх панельок, думаю цього буде більше ніж достатньо. Також оклею обезшумкою зсередини і покладу вати.
Хоча ці динаміки не варті таких потуг, але для досвіду це буде добре.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 26 ноя 2023, 22:39 Поклею ребра жорсткості на всю довжину вертикальх панельок, думаю цього буде більше ніж достатньо. Також оклею обезшумкою зсередини і покладу вати.
Хоча ці динаміки не варті таких потуг, але для досвіду це буде добре.
Все правильно) Яку шумку плануєте?
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 26 ноя 2023, 22:50 Яку шумку плануєте?
Подивлюсь, що є в Епіцентрі. Виберу щось пористе з товщиною близько 5-10 мм.
Ззовні пофарбую в класичний чорний. :)
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 26 ноя 2023, 22:53 Подивлюсь, що є в Епіцентрі. Виберу щось пористе з товщиною близько 5-10 мм.
Дивіться краще не пористу, а бітумну, типу такої.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 26 ноя 2023, 23:04 Дивіться краще не пористу, а бітумну, типу такої.
Мені, чесно кажучи, не дуже подобається металева фольга. Це віброізоляція.
Хоча, хто його знає що краще і на «вухо» різниці не почуєш, а заміряти різницю теж ніяк.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 26 ноя 2023, 23:15 Мені, чесно кажучи, не дуже подобається металева фольга. Це віброізоляція.
Не бачу проблем із фольгою. На стінках і потрібна віброізоляція, стояки ви ватой подавите. Піна товщиною 10мм нічим особо не допоможе.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

Приїхали Фостекси і якось дивно помістились в отвори ящиків. :lol:
Грають, класно навіть через блютуз і навіть з tpa2030.
З блютуз ноутбука звук приємніший ніж з блютуз айфон 15. З телефону дуже відчувається різниця запису трека.
З нетерпінням вже чекаю приїзду плати з atpx hd, розраховую, що якість передачі по блютуз покращиться.

Дивлюсь на ці геометричні корпуси і відчуваючи подачу НЧ динаміків, задумався над виготовлення менших корпусів Фонкен.
Якщо робити з масиву сосни, то в мене вже є матеріал під них.
Вложения
IMG_1492.jpeg
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

Почитав тему на форумі:
viewtopic.php?t=1437
Задумався, чи справді мені потрібен корпус Фонкен? Хочеться ЗЯ в формі октаедр, або квадратна антипризма. Октаедр більш привабливий.
Але виникає питання, як правильно розрахувати обʼєм ЗЯ під Fostex 120fx виходячи із своїх побажань і цих диних?
Justas* писал(а): 02 авг 2022, 23:14 Объём ящика рассчитывается исходя из оптимальной добротности АС (0.71) и зависит от параметров TS динамика. Царский объём получается не всегда. Но в общем то, тенденция увеличения объёма при понижении Fs динамика, наблюдается.
Вложения
IMG_1498.jpeg
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 28 ноя 2023, 00:13 Але виникає питання, як правильно розрахувати обʼєм ЗЯ під Fostex 120fx виходячи із своїх побажань і цих диних?
Скачайте VituixCAD, WinISD або подібну програму.
З приводу ЗЯ і мілких ширіків. Переваги ЗЯ(якщо вони є в конкретному застосуванні) треба ще почути, в тому плані, що потрібен звуковий тиск. Басу в таких динаміках майже нема і в фазоінверторах. В моєму розумінні, міняти кількість на якість, треба коли кількості достатньо, бо міняти те чого немає, на те чого не буде, трата часу.
Прикиньте в симуляторі яка добротність вийшла в корпусі що вже є, можливо, що різниця, з тим що ви почули і маєте, буде мінімальна.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

Піду по самому простому шляху.. Інтернет дає таку пораду :
«Если вам неизвестны TS-параметры динамика, то объёмы ЗЯ, мало сдвигающего частоту основного резонанса, можно примерно рассчитать в зависимости от эффективного диаметра диффузора, по эмпирической формуле:
V = 125 · D2 [см3]
Здесь:
D - эффективный диаметр диффузора [см].
При измерении этого показателя подвес в расчёт не берётся, поэтому обычно D ~ 80-85% от установочного диаметра динамика.»
Виходячи з цього грубо виходить такий обʼєм.
Діаметр дінаміка в мене 10см, тож беру 85% це 8,5см.
V=125•8,5•8,5=9л. Щось маловато буде, але як є.. :)
Якщо дуже грубо порахувати обʼєм ящика який в мене вже є, то маємо 0,2•0,2•0,3=12л, тож навіть багато.
Міг сильно помилитись, то ж поправте, будь ласка.

В вище згаданому джерелі пишуть, як більш точно вирахувати обʼєм ящика:
https://chipinfo.pro/elements/acoustics ... _box.shtml
Але для мене забагато формул з якими потрібно сісти й розібратись, з наскоку мені їх не взяти..))

Фостекс в уже готовому корпусі грає приємно, але на НЧ відчувається легке гудіння. Наклею ребра жорскості, обклею віброізоляцією й наповню ватою на 50%. Думаю, що це дасть хороший результат.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 28 ноя 2023, 08:48 Прикиньте в симуляторі яка добротність вийшла в корпусі що вже є, можливо, що різниця, з тим що ви почули і маєте, буде мінімальна.
Ок, дякую.
Мене ще, що вразило з написаного паном Justas* у вищезгаданій темі, так це те що при використанні ФИ через нього зовні ящика виходять залишкові СЧ та ВЧ. Навіть не задумувався про це раніше. Все ж ЗЯ є ЗЯ. :)
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 28 ноя 2023, 08:49 Але для мене забагато формул з якими потрібно сісти й розібратись, з наскоку мені їх не взяти..))
Да не нужны вам те формулы, уже давно всё учли в сапрах. Тот же BassBox 6 Pro очень лёгок к освоению и весьма информативен в плане нахождения оптимального ящика под свои хотелки.
BassBox 6 Pro.png
Кстати тот же BassBox 6 Pro подсказывает что динамик оптимален под фазоинвертор, в терминологии программы - вентилируемый ящик.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

uriy писал(а): 28 ноя 2023, 13:37 Кстати тот же BassBox 6 Pro подсказывает что динамик оптимален под фазоинвертор, в терминологии программы - вентилируемый ящик.
Дякую вам!
Програма дає рекомендації: ящик призма10 літрів, або щит.
Ящик, який в мене вже є, приблизно підходить під ці критерії, це квадратна антипризма.
Скажіть, а програма ФІ не рахує? :P
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 29 ноя 2023, 07:10 Скажіть, а програма ФІ не рахує? :P
Рахує, але сенсу немає, якщо не переміряти динамік самому. Фонкен і є ФІ, вже порахований.
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение uriy »

ARTShaving писал(а): 29 ноя 2023, 07:10 Скажіть, а програма ФІ не рахує? :P
Если вы подумали что программа сама рассчитывает необходимый ящик под динамик, то это не так. Программа рассчитывает вид АЧХ динамика в акустическом оформлении, т.е. в ящике который вы хотите сделать или уже сделали. Параметры ящика задаются в спец окне.
Bass.png
И да, прога умеет строить АЧХ для фазоинверторных оформленний динамика.
Помимо АЧХ, прога ещё и рассчитывает линейный ход катушки динамика и много чего ещё полезного.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

Наповнив акустику ватою, приблизно десь на половину.
Звучання в цілому подобається. Є НЧ, та ВЧ в тій кількості, що мене задовольняє. Але ж «руки чешуться» зробити ще щось.))
Переглянув знову пропозицію виробника динаміків Фостекс, вони рекомендують ящики на 10 л під ФІ. От роздумую, якщо я в ці вже склеїні ящики вріжу ФІ, по кресленням виробника, це дасть кращий результат?
Чи це просто гадання й «тикання пальцем в небо»?

Є ще думка встановити пасивні радіатори, використовуючи динаміки приблизно того ж діаметра як Фостекси з утяжелінням дифузору для пониження частоти резонансу.

Ці ящики однозначно експерементальні, хоча грають добре і можна сказати що з їх розмірами і формою я просто вгадав. Якби фанера була не 10, а хоча б 15 мм, то я б їх і залишив би як є, тільки гарно оздобив шпоном, чи чорним глянцем.)

По ящикам Фонкен реально не можу поки прийняти рішення по матеріалу.
Якщо робити з МДФ, то потрібно купувати великий лист і буде залишок матеріалу.
Хочеться зробити з масиву сосни, але є також деякі складнощі.
Якісна фанера виходить не дешево, а більш дешеву продавці не ріжуть в деталіровку, треба смому щось вигадувати.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение XIAN »

ARTShaving писал(а): 05 дек 2023, 20:50 Переглянув знову пропозицію виробника динаміків Фостекс, вони рекомендують ящики на 10 л під ФІ. От роздумую, якщо я в ці вже склеїні ящики вріжу ФІ, по кресленням виробника, це дасть кращий результат?
Чи це просто гадання й «тикання пальцем в небо»?
Пробуйте, лишній об'єм для тестів можна буде заповнити чимось плотним. Трубу якусь регульовану робіть, щоб можна було підстроїти.
Краще звичайно з мікрофоном все робити.
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

XIAN писал(а): 05 дек 2023, 23:25 Трубу якусь регульовану робіть, щоб можна було підстроїти.
Краще звичайно з мікрофоном все робити.
Трубу можна ще підібрати обрізаючи її по трохи.
Придбав два мікрофони, але ніяк не зберусь запустити їх для використання. Програма для вимірів АЧХ в телефоні заважає більш серйозно підійти до цієї справи. :lol: :lol:
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

Дякуючи підказкам форумчан вже по троху формується моя системка для спальної кімнати.
Дуже вдячний кожному, хто щедрий на досвід та коменти!

Форма акустики щось мені дуже подобається, та й грає вона прийнятно для мене. :)
Мабуть дороблю ці корпуса до фіналу, а там буде видно.
Ще ж треба корпус зробити під підсилювач.. ;)
Вложения
IMG_1766.jpeg
Аватара пользователя
ARTShaving
Почетный пользователь
Сообщения: 186
Стаж: 6 месяцев
Репутация: 55
Откуда: Dnipro
Аудио система: Іphone, блютуз колонка.
Контактная информация:

Re: АС для спальної кімнати

Сообщение ARTShaving »

Придбав вібро поглинаючі листки та оклеїв зсередини колонку. Купував в Епіцентрі, там вони самі дешеві, що зміг знайти.
Вага колонки стала майже в два рази більша. :roll:
Звук при постукувані по стінці колонки став менш дзвінким. По суті, це те що я ц очікував. При порівнянні звучання двох колонок, оклеїної і не оклеїної здолося, що та що оклеїна звучить більш виразно. Та, що не оклеїна більш замилена. Ці враження виникають при прямому порівнянні.
Результат позитивний є, й витрати та час коштують цього.
Вложения
IMG_1785.jpeg
IMG_1786.jpeg
IMG_1787.jpeg
Ответить

Вернуться в «Акустические системы»