Темы в форуме

      Наш youtube        Наш инстаграм     ☝ Сказать спасибо!           Правила форума   




Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

philoret
Почетный пользователь
Сообщения: 66
Стаж: 1 год 2 месяца
Репутация: 11
Откуда: Валенсия, Испания
Аудио система: Yamaha WXA-50 + Elac DebutReference DBR62

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение philoret »

Sous писал(а): 09 авг 2023, 00:31 Признаюсь, у меня первоначально тоже слышен был легкий писк дежурного источника. Пришлось подстроить аналогично , как Александр делал.
И еще был небольшой шумок в ВЧ на полной громкости. Методом тыка соединил земли RCA, шум полностью пропал. Даже если ухо прямо к ВЧ подносить не понятно, включен или нет.
А как Александр делал? Я наверное пропустил. У меня на входе 3хRCA, у них всех минусовые контакты объединены, сейчас установлены 2 блока питания, все работает (как полагается с платками защиты :)). Небольшой писк есть, но его не слышно, даже в полной тишине. Можно услышать, если на полной громкости прислушаться прямо у высокочастотника ухом. А в обычном режиме не слышно.

Я обычно слушаю музыку lofi на небольшой громкости, звуком оч.доволен. По началу когда включал, на некоторых треках где есть пение птиц, шум леса, звуки..... как будто они с тобой в комнате. Особенно балдею от Deep Forest Sweet Lullaby (1992). Может быть это самовнушение, но Yamaha WXA-50 (ICEPower) таких ощущений не дает.
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Alex »

philoret писал(а): 12 авг 2023, 00:46
А как Александр делал? Я наверное пропустил.
Я заменил резистор в блоке питания Юрия viewtopic.php?p=29372#p29372
Leonardo
Новичок
Сообщения: 8
Стаж: 8 месяцев
Репутация: 1
Откуда: Буча
Аудио система: Yamaha RX-V1700,
SMSL SU1,
Focusrite Scarlett 2i2,
Mordaunt-Short Avant 904,
Klipsch x10

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Leonardo »

Заинтересовался усилителем purify, что на 100Вт. Хочу в определенной степени повторить сборку Александра, только на меньшей мощности, под свою акустику.
Задам, может быть глупый вопрос, но все же...
Если сравнивать purify со звуком ресивера yamaha rx-v1700, разница будет большая? Есть ли смысл заморачиваться со сборкой под акустику mordaunt-short avant 904i? Или на такой простой акустике разница будет слишком мала?
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение XIAN »

Leonardo писал(а): 13 авг 2023, 20:19 Если сравнивать purify со звуком ресивера yamaha rx-v1700, разница будет большая? Есть ли смысл заморачиваться со сборкой под акустику mordaunt-short avant 904i? Или на такой простой акустике разница будет слишком мала?
Якщо хочете приріст якості звука, краще сабвуфер докупити чи поміняти АС. Підсилювач тут не допоможе значно.
Якщо ціль саме зібрати підсилювач, то план хороший, але не впевнений що є сенс брати плати на 100Вт, краще брати звичайні і блок живлення меньшої напруги.
Leonardo
Новичок
Сообщения: 8
Стаж: 8 месяцев
Репутация: 1
Откуда: Буча
Аудио система: Yamaha RX-V1700,
SMSL SU1,
Focusrite Scarlett 2i2,
Mordaunt-Short Avant 904,
Klipsch x10

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Leonardo »

XIAN писал(а): 14 авг 2023, 09:27 Якщо хочете приріст якості звука, краще сабвуфер докупити чи поміняти АС. Підсилювач тут не допоможе значно.
Якщо ціль саме зібрати підсилювач, то план хороший, але не впевнений що є сенс брати плати на 100Вт, краще брати звичайні і блок живлення меньшої напруги.
Дякую. Сабвуфер в мене є, вся система 5.1 від mordaunt-short. Брав для домашнього театру. Але у підлогової пари басу вистачає, і я навіть не завжди вмикаю саб. Після того, як нещодавно засипав в них по 10кг піску і зробив підставки, звук взагалі став помітно кращім. І мені здається, що ямаха не розкриває весь потенціал акустики. До того ж перевіряв систему по відео Олександра, де запис на -72dB. Підсилювач явно шумний, бо звук чув через цілу купу шумів. Можливо ще справа в електролітах в ресівері, з часом вони могли деградувати. І ось все це спіткало мене до думок про окремий хороший підсилювач для прослуховування му.зики, через окремий ЦАП.
А якого мінімального рівня потрібна АС, щоб розкрити можливості purify? Було б цікаво дізнатися у користувачів підсилювача які АС використовуються.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение XIAN »

Leonardo писал(а): 14 авг 2023, 13:29 А якого мінімального рівня потрібна АС, щоб розкрити можливості purify? Було б цікаво дізнатися у користувачів підсилювача які АС використовуються.
Та це абстрактно все. Краще в магазин сходити і послухати інші АС, або в гості до когось. Заміна АС на кращі, це те що точно вплине на якість, підсилювач можно і не помітити, якщо той що є не кліпує і не дуже шумний. Тестовий запис на -72Дб це добре, але зі звичайним прослуховуванням нічого спільного не має. І це вже і ЦАПа тест теж, може не в підсилювачі діло.
Leonardo писал(а): 14 авг 2023, 13:29 Але у підлогової пари басу вистачає, і я навіть не завжди вмикаю саб.
Не знаю, навіть по ТТХ в них басу не має. Якщо із сабом набагато краще не стає, то це саб поганий, а не АС хороші. Може його переставити треба, або з фазою щось?
Leonardo
Новичок
Сообщения: 8
Стаж: 8 месяцев
Репутация: 1
Откуда: Буча
Аудио система: Yamaha RX-V1700,
SMSL SU1,
Focusrite Scarlett 2i2,
Mordaunt-Short Avant 904,
Klipsch x10

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Leonardo »

XIAN писал(а): 14 авг 2023, 13:48 Та це абстрактно все. Краще в магазин сходити і послухати інші АС, або в гості до когось. Заміна АС на кращі, це те що точно вплине на якість, підсилювач можно і не помітити, якщо той що є не кліпує і не дуже шумний. Тестовий запис на -72Дб це добре, але зі звичайним прослуховуванням нічого спільного не має. І це вже і ЦАПа тест теж, може не в підсилювачі діло.
Мені звук саме підсилювача здається трошки "брудним", бо все ж таки він кіношний. А ще він розрахований на акустику 6-8Ом, а в мене 4-8Ом за паспортом.
ЦАП у ямахи - "192kHz/24-bit Burr-Brown DACs for all channels".
Не знаю, навіть по ТТХ в них басу не має. Якщо із сабом набагато краще не стає, то це саб поганий, а не АС хороші. Може його переставити треба, або з фазою щось?
Не знаю, мені якось вистачає басів, особливо на електронній музиці, аж тілом відчуваю навіть на -16dB, а з сабом вони якісь більш розмиті стають, хоча нижній діапазон стає більш виражений. А на колонках бас зібраний, пружній і детальний, хоча не такий низький.
Основна проблема - зараз немає вільних грошей на купівлю новою якісної акустики. Це вже мабуть на наступний рік буде план.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение XIAN »

Leonardo писал(а): 14 авг 2023, 14:17 Мені звук саме підсилювача здається трошки "брудним", бо все ж таки він кіношний. А
Може таке бути і від акустики. Те щовін кіношний нічого не означає. Логіка проста, АС за 1000у.о. з підсилювачем за 100у.о. буде значно краще грати ніж
Leonardo писал(а): 14 авг 2023, 14:17 Основна проблема - зараз немає вільних грошей на купівлю новою якісної акустики. Це вже мабуть на наступний рік буде план.

То може немає і сенсу їх на підсилювач витрачати?
Leonardo писал(а): 14 авг 2023, 14:17 Не знаю, мені якось вистачає басів, особливо на електронній музиці, аж тілом відчуваю навіть на -16dB, а з сабом вони якісь більш розмиті стають, хоча нижній діапазон стає більш виражений. А на колонках бас зібраний, пружній і детальний, хоча не такий низький.
Ну причин, чому вам без саба більше подобається, кілька може бути. Може саб стояк збуджує якийсь і маскує інший диапазон, може саб сам по собі не дуже, може треба підкорегувати щось в настройкх. А мікрофон у вас є вимірювальний?
Leonardo
Новичок
Сообщения: 8
Стаж: 8 месяцев
Репутация: 1
Откуда: Буча
Аудио система: Yamaha RX-V1700,
SMSL SU1,
Focusrite Scarlett 2i2,
Mordaunt-Short Avant 904,
Klipsch x10

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Leonardo »

XIAN писал(а): 14 авг 2023, 21:06 Може таке бути і від акустики. Те щовін кіношний нічого не означає. Логіка проста, АС за 1000у.о. з підсилювачем за 100у.о. буде значно краще грати ніж

То може немає і сенсу їх на підсилювач витрачати?
Теж думаю, що акустика - це основний елемент, і треба починати з неї. Але зараз більше $300 виділити на свої аудіо захоплення, нажаль, не можу. Як варіант думаю поки не з'явиться хоча б 1000-1500 долларів на АС, доробити свої avant 904. Ще на початку 2000х робив доробки АС.
А ви слухали саме ці колонки, або якісь інші від mordaunt-short? Бо звучать вони несподівано краще, ніж очікуєш за такі гроші.
Взагалі, зараз навіть не знаю, на яку акустику прицілюватися, думаю взяти вживану, але якісну.
Ну причин, чому вам без саба більше подобається, кілька може бути. Може саб стояк збуджує якийсь і маскує інший диапазон, може саб сам по собі не дуже, може треба підкорегувати щось в настройкх. А мікрофон у вас є вимірювальний?
Може і таке бути, навіть досить вірогідно, бо якось картинка із сабом розмивається по низам.
Вимірювального мікрофона не маю, є направлений rode videomic, думаю спробувати зробити заміри хоча б на нього, і запис кількох різних композицій.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение XIAN »

Leonardo писал(а): 14 авг 2023, 22:08 А ви слухали саме ці колонки, або якісь інші від mordaunt-short? Бо звучать вони несподівано краще, ніж очікуєш за такі гроші.
Не слухав, але чудес не буває, двуполоска 5+1 на простеньких динаміках - це дуже компромісне рішення.
Ось із stereo.ru замір
Изображение
Басу немає від слова зовсім, і якийсь резонанс на 4кГц, плюс підйом після 10кГц.
Вони як у вас стоять, прямо чи розвернуті до точки прослуховування? Якщо розвернуті може їх треба прямо поставити. Бруд у звуці може бути через той резонанс на 4кГц, можна спробувати його придавити параметриком. А може просто, ви робите голосніше ніж ці АС можуть, я би точно саме так і зробив :D
А ви яку музику слухаєте?
Leonardo писал(а): 14 авг 2023, 22:08 Але зараз більше $300 виділити на свої аудіо захоплення, нажаль, не можу.
Може є сенс на звукову карту і мікрофон їх витратити?)
Аватара пользователя
moneron
Почетный пользователь
Сообщения: 58
Стаж: 2 года 9 месяцев
Репутация: 14
Откуда: Odessa
Аудио система: DIY MP3

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение moneron »

Можно попробовать бивни. С продавцом не знаком.
https://www.facebook.com/10009505599802 ... 1768570111
https://www.facebook.com/groups/6557417 ... 472567065/
Leonardo
Новичок
Сообщения: 8
Стаж: 8 месяцев
Репутация: 1
Откуда: Буча
Аудио система: Yamaha RX-V1700,
SMSL SU1,
Focusrite Scarlett 2i2,
Mordaunt-Short Avant 904,
Klipsch x10

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Leonardo »

XIAN писал(а): 15 авг 2023, 09:53 Не слухав, але чудес не буває, двуполоска 5+1 на простеньких динаміках - це дуже компромісне рішення.
Ось із stereo.ru замір
Изображение
Басу немає від слова зовсім, і якийсь резонанс на 4кГц, плюс підйом після 10кГц.
Сам не розумію, може британці таки вміють створювати невеличке диво за малі гроші? :)
Вони як у вас стоять, прямо чи розвернуті до точки прослуховування? Якщо розвернуті може їх треба прямо поставити. Бруд у звуці може бути через той резонанс на 4кГц, можна спробувати його придавити параметриком. А може просто, ви робите голосніше ніж ці АС можуть, я би точно саме так і зробив :D
Стоять трошки розвернуті до середини, рівно теж пробував ставити. Зараз спробую записати звук на накамерний мікрофон. Дуже голосно взагалі не вмикаю, максимально слухаю на рівні -16dB, при максимумі ресівера в +16.5dB.
А ви яку музику слухаєте?
Дуже різну, мабуть легше сказати, що НЕ слухаю - попсу, шансон і реп ). А так - класику року, psy-рок, гранж, метал, панк-рок, дарк кантрі, джаз, psy-джаз, класичну музику, psy-транс, ембіент...
Може є сенс на звукову карту і мікрофон їх витратити?)
Може і так, але я розмірковував так, що якщо буде дійсно якісний підсилювач, то я вже зможу опиратися на його звук, і почути недоліки саме своєї акустики. А там вже зовнішня звуковуха і мікрофон, щоб ще й побачити.
Тому хотів зібрати підсилювач на ncore чи purify 100Вт, купити ЦАП smsl su1, а потім вже опираючись на отриманий результат вже збирати на акустику. Придивляюся до тих же mordaunt-short, тільки вже mezzo 8, їх можна знайти за $1000.
Leonardo
Новичок
Сообщения: 8
Стаж: 8 месяцев
Репутация: 1
Откуда: Буча
Аудио система: Yamaha RX-V1700,
SMSL SU1,
Focusrite Scarlett 2i2,
Mordaunt-Short Avant 904,
Klipsch x10

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Leonardo »

Записав трошки звука з АС :).
Запис йшов на камеру canon xc10 з мікрофоном зверху, встановлено приблизно в акустичному центрі.
Рівень на мікрофоні перемикачами встановлений в 0dB, в камері - на -20dB, на підсилювачі -20dB. Спеціально не брав щось досить басовите, як Infected Mushroom, взяв нейтральну музику з живими інструментами, це мій референсний альбом, якій я колись давно зграбив з ліцензійного audiocd.
https://drive.google.com/file/d/1YZrEoN ... p=drivesdk
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение XIAN »

moneron писал(а): 15 авг 2023, 11:01 Можно попробовать бивни.
Краще не треба...
Leonardo писал(а): 15 авг 2023, 14:29 Дуже голосно взагалі не вмикаю, максимально слухаю на рівні -16dB, при максимумі ресівера в +16.5dB.
Якщо 0Дб не відкалібровано на якесь значення ціленаправлено, то це ні про що не гвторить.
Leonardo писал(а): 15 авг 2023, 14:29 Дуже різну, мабуть легше сказати, що НЕ слухаю - попсу, шансон і реп ). А так - класику року, psy-рок, гранж, метал, панк-рок, дарк кантрі, джаз, psy-джаз, класичну музику, psy-транс, ембіент...
Треба тоді універсальну акустику брати, ваші по обзорам більше для спокійної підходять. Спокійна музика для тестів не дуже підходить, треба щось з плотним спектром, щоб резонанси чути будо, спотворення та інше.
Leonardo писал(а): 15 авг 2023, 14:29 Придивляюся до тих же mordaunt-short, тільки вже mezzo 8, їх можна знайти за $1000.
Зверніть увагу на Wharfedale Linton 85th, з сучасних недорогих хвалять.
Leonardo писал(а): 15 авг 2023, 14:29 Тому хотів зібрати підсилювач на ncore чи purify 100Вт, купити ЦАП smsl su1, а потім вже опираючись на отриманий результат вже збирати на акустику.
Цап беріть з балансними виходами. Підсилювач краще на повноцінних платах збирайте.
Leonardo
Новичок
Сообщения: 8
Стаж: 8 месяцев
Репутация: 1
Откуда: Буча
Аудио система: Yamaha RX-V1700,
SMSL SU1,
Focusrite Scarlett 2i2,
Mordaunt-Short Avant 904,
Klipsch x10

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Leonardo »

XIAN писал(а): 15 авг 2023, 19:08 Треба тоді універсальну акустику брати, ваші по обзорам більше для спокійної підходять. Спокійна музика для тестів не дуже підходить, треба щось з плотним спектром, щоб резонанси чути будо, спотворення та інше.
Може я просто не чую якісь спотворення, але і Pink Floyd i Marilyn Manson звучать однаково гарно, щільно і драйвово. Можливо апаратура зафіксує якісь недоліки, але вухом я не відчуваю їх.
Зверніть увагу на Wharfedale Linton 85th, з сучасних недорогих хвалять.
Виглядають приємно, треба буде послухати. Ще приглянулися Elac EL 160, звісно не нові.
Цап беріть з балансними виходами. Підсилювач краще на повноцінних платах збирайте.
Мабуть балансний вихід має сен в моєму випадку, бо в мене за тумбою проводів як у серверній, і три переноски повністю зайняті підключеннями.
Тільки про повноцінні плати мабуть не зрозумів про що мова.

XIAN, дякую вам за відповіді!
Не буду поспішати, буду все ретельно обмірковувати.
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение XIAN »

Leonardo писал(а): 16 авг 2023, 14:29 Тільки про повноцінні плати мабуть не зрозумів про що мова.
Ну звичайні, на 300Вт чи скільки там, а не на 100Вт.
Ну і щоб двічі не вставати, краще брати топову версію, там встроєний захист - 3.065 зараз вроді актуальні.
Leonardo писал(а): 16 авг 2023, 14:29 Ще приглянулися Elac EL 160, звісно не нові.
Я скептично відношусь до Б/У масової акустики. Топові моделі так, можуть бути цікаві, а от ширпотреб за рахунок комп'ютерного моделювання, прогресу знань і якості матеріалів став значно краще.
Аватара пользователя
moneron
Почетный пользователь
Сообщения: 58
Стаж: 2 года 9 месяцев
Репутация: 14
Откуда: Odessa
Аудио система: DIY MP3

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение moneron »

Кто-нибудь пробовал заменить импульсный источник питания на линейный?
Для питания плат усилителей второй версии (или любой другой версии от S_AUDIO).
Поделитесь впечатлениями пожалуйста! Есть ли разница в звуке? Или ухудшение выходных параметров усилителя?
Спасибо!
Аватара пользователя
lexey
Самоделкин
Сообщения: 170
Стаж: 2 года 5 месяцев
Репутация: 108
Откуда: Усть-Каменогорск
Аудио система: Усилитель:
PurePath™ Ultra-HD
JLH1969

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение lexey »

Немного апну тему :D
Собрал очередной оконечник на платах 2,061, нечего нового.
Первое мое двойное моно. Мощности 750вт на два канала 4Ом, до искажения синуса.
Немного повысил выходное напряжение до 59вольт. Это дало небольшую прибавку в мощности.
1692887115726.jpg
1692887115734.jpg
1692887115739.jpg
Весь мир - Варкрафт, а ты в нём Мурлок.
Аватара пользователя
lexey
Самоделкин
Сообщения: 170
Стаж: 2 года 5 месяцев
Репутация: 108
Откуда: Усть-Каменогорск
Аудио система: Усилитель:
PurePath™ Ultra-HD
JLH1969

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение lexey »

Замеры делал на не очень точных приборах, по этому прошу считать результаты условными.
1692891760905.jpg
1692891760911.jpg
Весь мир - Варкрафт, а ты в нём Мурлок.
masterLinza
Пользователь
Сообщения: 22
Стаж: 3 года
Репутация: 3
Откуда: Россия
Аудио система: Sony MD. CD, усил. НАТАЛИ ЭА-2014

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение masterLinza »

Соедини радиаторы ОБОИХ блоком питания с верхней крышкой корпуса, для отвода от них тепла - ПОЛУЧИШЬ НАДЕЖНЫЙ! (по перегреву! блоков питания) долговременный сигнал на max мощностях.
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Alex »

Приехал корпус, буду собирать усилитель. Пока думаю что и где разместить.
Корпус покупал здесь
IMG_1558.jpeg
IMG_1559.jpeg
Аватара пользователя
moneron
Почетный пользователь
Сообщения: 58
Стаж: 2 года 9 месяцев
Репутация: 14
Откуда: Odessa
Аудио система: DIY MP3

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение moneron »

Пришлось пересобрать моноблоки и установить защиту по выходу. В одном канале при включении наблюдался небольшой треск. Защита срабатывает через 3 сек. и треск при включении не слышно.
Осталось побороть фон по входу. Входы балансные, регулятора громкости нет. Кабели балансные, не длинные. Если источник не подключен, фона практически нет. Подключаю источник, появляется фон. Скорее всего 100 Гц. Проблема не в источнике. Другие усилители не фонят.
Кто какие методы применяет? Поделитесь наработками! Чего землить? По входу.
IMG_20230904_162548.jpg
IMG_20230823_172706.jpg
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Alex »

А если подключить на вход усилителя телефон?
Аватара пользователя
moneron
Почетный пользователь
Сообщения: 58
Стаж: 2 года 9 месяцев
Репутация: 14
Откуда: Odessa
Аудио система: DIY MP3

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение moneron »

Alex писал(а): 11 сен 2023, 23:53 А если подключить на вход усилителя телефон?
Балансный сигнал нужен, с телефона никак. Можно попробовать перепаять в небаланс, и попробовать, но идея то другая.
Хочу по входу подключить DSP, уже приобрел amc dsp24, но фон портит всю картину.
Аватара пользователя
Alex
Site Admin
Сообщения: 3656
Стаж: 12 лет 5 месяцев
Репутация: 1975
Откуда: Kiev
Аудио система: www.is.gd/l0dt3T
Контактная информация:

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение Alex »

Подключите просто небалансным подключением и проверьте.
Аватара пользователя
moneron
Почетный пользователь
Сообщения: 58
Стаж: 2 года 9 месяцев
Репутация: 14
Откуда: Odessa
Аудио система: DIY MP3

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение moneron »

Alex писал(а): 12 сен 2023, 00:06 Подключите просто небалансным подключением и проверьте.
Попробую! Спасибо!
XIAN
Гуру АС
Сообщения: 774
Стаж: 3 года 3 месяца
Репутация: 330
Откуда: Киев
Аудио система: DIY

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение XIAN »

moneron писал(а): 12 сен 2023, 00:00 уже приобрел amc dsp24
Чому саме цей обрали, що плануєте реалізувати?
Аватара пользователя
moneron
Почетный пользователь
Сообщения: 58
Стаж: 2 года 9 месяцев
Репутация: 14
Откуда: Odessa
Аудио система: DIY MP3

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение moneron »

XIAN писал(а): 12 сен 2023, 08:20
moneron писал(а): 12 сен 2023, 00:00 уже приобрел amc dsp24
Чому саме цей обрали, що плануєте реалізувати?
Давно имею проблему качественной фильтрации НЧ канала. За несколько лет проб и ошибок удалось как-то решить вопрос (активный ФНЧ). Сейчас пробую класс Д. И на форуме увидел тему, которая меня сильно заинтересовала.
viewtopic.php?t=1503
Но автор темы как-то не выходит на связь. Поэтому пришлось искать подобное готовое решение. Поиск по предложениям на рынке альтернатив не выявил. amc dsp24. Я не специалист в этой области, и какие-то средства разработки искать не было смысла, нужно было готовое решение. Могу сказать что функционал выше крыши. Но реализация по железу, не впечатлила к сожалению. Я естественно, наплевав на гарантию, этот dsp сразу вскрыл :) Но что есть то есть. Может со временем найду мастера который сможет его перепахать. Пока использую как есть. Конденсаторы китайские по питанию поменял на приличные.
Сама реализация питания вызывает вопросы.
IMG_20230908_234112.jpg
IMG_20230908_234121.jpg
IMG_20230911_220614.jpg
uriy
Гуру электроники☆☆☆
Сообщения: 681
Стаж: 11 месяцев
Репутация: 233
Откуда: Ukraine
Аудио система: Цифраактив

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение uriy »

moneron писал(а): 11 сен 2023, 23:38 Осталось побороть фон по входу. Входы балансные, регулятора громкости нет.
Если металлические части корпусов усилителя и источника соединить проводником, фон остаётся?
Я так понимаю в усилителе в розетке 220В контакт защитного заземления ни куда не подключён?
Аватара пользователя
moneron
Почетный пользователь
Сообщения: 58
Стаж: 2 года 9 месяцев
Репутация: 14
Откуда: Odessa
Аудио система: DIY MP3

Re: Усилитель Clone Purifi 2.061.P (D класс)

Сообщение moneron »

uriy писал(а): 12 сен 2023, 11:01
moneron писал(а): 11 сен 2023, 23:38 Осталось побороть фон по входу. Входы балансные, регулятора громкости нет.
Если металлические части корпусов усилителя и источника соединить проводником, фон остаётся?
Я так понимаю в усилителе в розетке 220В контакт защитного заземления ни куда не подключён?
Ещё не соединял корпуса надо попробовать! Спасибо. Заземления в розетке нет. Я его не распаиваю. И стараюсь что бы по земле устройства не соединялись. В разветвителе на пять розеток, убрал перемычку на землю.
Ответить

Вернуться в «Аудио усилители»